gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

''hoşça''kal...

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

''hoşça''kal... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hoşça kal ayak izim

hoşça kal ayak izim

hoşçakal mesajları hoşçakal mesajı ayak izim ayak kal hoşça kal ayak izim serseri sokaklarda hoşça kal kendine bir başka gökyüzü büyüten kardeşim gece feneri hoşça kal çaldığım ıslık söylediğim türkü doludizgin karlarda. hoşça kal annemin yüzü hep beyaz yaşmaklı sırı dökülmüş bir yalnız aynada. hoşça kal dolunayın altında ıhlamur ağaçlarına kazıdığım şey...
  2. KaLßimé [ HoşGéLDiĞin ] Gißi [ Hoşça Çık ...]

KaLßimé [ HoşGéLDiĞin ] Gißi [ Hoşça Çık ...]

Kalbime hoşgeldiğin gibi hoşça çık!! Dilin söylemesede gözlerin ‘’ayrılık’’ diyor … Neyi saklayabildin ki benden bunu saklıyorsun_ ? Hadi gel kendine , Dön özüne … Yine seni şaşırtmayacagım , yine gidiyorum de … İki yıl önce ‘’Hoşgelmiştin’’ kalbime , [Hoşça Çık…] Susman ne ifade ediyor bilmiyorum… Sessizce beni incitmeden gideceginimi zannediyorsun _ ? ‘’Yanılıyorsun ! ‘’...
  3. ‘’Hoşgelmiştin’’ kalbime  [Hoşça Çık…]

‘’Hoşgelmiştin’’ kalbime [Hoşça Çık…]

Dilin söylemesede gözlerin ‘’ayrılık’’ diyor … Neyi saklayabildin ki benden bunu saklıyorsun_ ? Hadi gel kendine Dön özüne … Yine seni şaşırtmayacagım yine gidiyorum de … İki yıl önce ‘’Hoşgelmiştin’’ kalbime [Hoşça Çık…] Susman ne ifade ediyor bilmiyorum… Sessizce beni incitmeden gideceginimi zannediyorsun _ ? ‘’Yanılıyorsun ! ‘’ İçimde kopan fırtınaların farkında degilsin …...
  4. Saat: Hoşça/kal'dı../..ben kalamadım

Saat: Hoşça/kal'dı../..ben kalamadım

. . . . . . . . . . . . . . . . Saat: Hoşça/kal'dı../..ben kalamadım I Saat: 20:45 Frekansı değişmedi duygularımın../...Hala aynı şarkıdayım... İzmir'de uyandım bu sabah ayrılığa, İstanbula bakındım sanırım../..memleket sevdası gibi birşeydin sen gitmeye bir türlü fırsat bulamadığım yuvasız kuşların diyarından geldim, orda mısınız bayım? gözlerimde martılar bağdaş kurdu sanırım...
  5. Evde Kaldım !!

Evde Kaldım !!

Gülmekten yarıldım bu karikatürü görünce meleklerim bu nasıl bir mantıktır yahu...Tüm evde kalmış kızlar bence bu yolu izlesin :D:deli:

Sayfayı Paylaş