gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Hoşgeldin Ayşe Betül (senin için)

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

betül şen in hayatı Yeğenim için geldim buraya. Kısmetse kendim içinde gelmek isterim.:)
    Size yeğenim Ayşe Betül için yaptığım doğum şekerlerini sunmak istedim. 40'ında mevlüt okunacak ya, işte ogün bunlar dağıtılacak. Normalde hastanede dağılır.

Kendim yaptım bu arada.

[​IMG] [/URL]

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayyy çok şirinnnnn :) Ellerine sağlık, yeteneğine maşallahh Handan:)
    Ayşe Betül, hoş gelmiş:) Dilerim ki hayat da ona hep hoş ve sağlık, başarı - bol şans getirir :) Darısı da Handan'ıma ve tüm isteyenlere olsun inş :)

handanca bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    Allah analı babalı büyütsün hoşgelmiş bu dünyaya ...

Hoşgeldin Ayşe Betül (senin için) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hoşgeldim

hoşgeldim

işte ben de aranızdayım melekler,zonguldak ereğlide yaşıyorum,öğretmenim sitede güzel paylaşımlar diliyorum herkese sevgiler:handanca:uçmaya hazırım
  2. hoşgeldin....

hoşgeldin....

HOŞGELDİN... Geceydi seni bana taşıyan...Sen geceye yakındın, bende sana....Ağır aksak işleyen zamanın düşürdüğü tuzaklardan kurtulup geldin, hoş geldin.Korkularınla, sırlarınla ve sadece gözlerine derin bakanların görebileceği acılarınla geldin, iyi ki geldin..... Bekleyişlerimin içine hapsettiğim özlemlerim vardı.Nicedir kimseyle paylaşmadığım hüzünlerim.Soramadığım...
  3. oğlumun bebek şekerleri için değişik hoşgeldin yazıları arıyorumm

oğlumun bebek şekerleri için değişik hoşgeldin yazıları arıyorumm

ya kızlar bebek şekerime karar verdim ama bi türlü etiket konusuna karar veremedim.. etikete değişik bişeler yazmak istiyorum değişik fikirleri olan arkadaşlar bi el atabilir mii ?? bebeğin ağızından yazılmış gibi bir yazı istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz??
  4. Hoşgeldin Ramazan İlahisi Sözleri - Ramazan İlahisi isteyenler için

Hoşgeldin Ramazan İlahisi Sözleri - Ramazan İlahisi isteyenler için

Ramazan İlahisi Ramazan ayı ilahisi sözleri Meleklermekani.com olarak biz de tüm müslüman kardeşlerimiz gibi Hoş Geldin Ramazan diyor ve sizlere ayrıca Hoş geldin Ramazan sözleri de sunarak, Ramazan ayı ilahisi isteyenler için de Hoş Geldin Ramazan ilahisi sözleri paylaşımında bulunuyoruz Melek'lerim. Ey rahmeti bol padişah, Cürmüm ile geldim sana, Ben eyledim hadsiz günah, Cürmüm ile...
  5. Hoşgeldin demek için özel bir alan yaratın

Hoşgeldin demek için özel bir alan yaratın

Bahçe dekorasyon örneği çiçekli bank dekorasyonu Hoşgeldin yazan kapı paspas modelleri birçoğumuzun evinde var. Bu yazımızda paylaşacağım hoşgelsdiniz mesajı ise bence dha orjinal. Beyaz bir bank üzeri saksılarla dekore edilmiş ve hoşgldin mesajı saksıların üzerine yazılmış. Kırlent konularak dekorasyon tamamlanmış. Ve ortaya bu şirinlik çıkmış meleklerim. Bahçe dekorasyonu için öneriler...

Sayfayı Paylaş