gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Hoşgeldın gönlume

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Hoşgeldın gönlume konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler dıyarına hoşgeldınız....

melekler dıyarına hoşgeldınız....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dayan Gönlüm

Dayan Gönlüm

Söylenmeyen sözlerin ağırlığı, demir balyalar gibi çöktü yüreğime...Bir yanardağ misali gönül dağım!Hani bazen diyorum ki patlasa bu yanardağ!...Dökse içindeki her şeyi dışarı!...Boşalsa!...Rahatlasa artık!... Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...İçimden çıkan lavların etrafı yangın yerine çevireceğini düşününce kilit vuruyorum dilime...."Yan!" diyorum içime!..."Sadece sen...
  3. Ey gönlüm

Ey gönlüm

askkupasi.com
  4. Hoşgeldın bebeğimmm

Hoşgeldın bebeğimmm

Hoşgeldın bebegim Hoşgeldin........ Seni beklemek okadar zorduki. Sana kavuştum sonunda. Hoşgeldın bebegım. bugün çok şey anlatır gibisin. sıcaklığını hissediyorum. SEN İÇİME DÜŞTÜĞÜN AN BEN BEN OLDUM. SEN İÇİME DÜŞTÜĞÜN AN YENİDEN DOĞDUM BEN SEN İÇİME DÜŞTÜĞÜN AN BEN VE BABAN BİZ OLDUK…. VE SEN BU DÜNYAYA GÖZLERİNİ AÇTIĞINDA İŞTE O ZAMAN BİZ GERÇEK AİLE OLACAĞIZ. İŞTE O ZAMAN...

Sayfayı Paylaş