gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

hoşgeldin gönüllerin sultanı

Konu, 'Dini Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hoşgeldin gönüllerin sultanı
    emeğine sağlık

hoşgeldin gönüllerin sultanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gönül

gönül

GÖNÜL GÖNÜL DEDĞİN İPEKTEN ZARİF GÖNÜL EHLİ OLANLAR OLUR ARİF ARİFE GEREKMEZ DOSTLAR TARİF ANLATIR ONLAR MANA YOLLARINI. GÖNÜLÜ MEVLAYA VERENLER GÜLER ONLAR AŞIKLARIN İZİNİ SÜRER GÖZLERİNE KUDRET SÜRMESİ SÜRER ANLATIR ONLAR SIR YOLLARINI. GÖNÜL ÇOK YÜCEDİR KIRMAYA GELMEZ PİR ETEĞİ TUTANLAR KÜFÜRE DÖNMEZ GÖNÜL ERLERİ ÇİĞ LAFI SEVMEZ ANLATIR ONLAR PİŞMENİN YOLLARINI. GÖNÜL MÜCEVHERDİR AŞK...
  2. Sultana Biyografisi

Sultana Biyografisi

sultana sultana sarkici 2000 yılında Doublemoon'dan çıkan albümü "Çerkez Kızı" ile Ahmet Ertegün'ün de söylediği gibi bir "ilk"e imzasını attı. Albümde yer alan "Kuşu Kalkmaz" şarkısının medyada ve sansür kurulunda yarattığı tsunami etkisi hala günümüzde artçı sarsıntılar olarak devam etmektedir. Sultana hip - hop müziğine göbek dansının buram buram cinsellik...
  3. hoşgeldim

hoşgeldim

işte ben de aranızdayım melekler,zonguldak ereğlide yaşıyorum,öğretmenim sitede güzel paylaşımlar diliyorum herkese sevgiler:handanca:uçmaya hazırım
  4. hoşgeldin....

hoşgeldin....

HOŞGELDİN... Geceydi seni bana taşıyan...Sen geceye yakındın, bende sana....Ağır aksak işleyen zamanın düşürdüğü tuzaklardan kurtulup geldin, hoş geldin.Korkularınla, sırlarınla ve sadece gözlerine derin bakanların görebileceği acılarınla geldin, iyi ki geldin..... Bekleyişlerimin içine hapsettiğim özlemlerim vardı.Nicedir kimseyle paylaşmadığım hüzünlerim.Soramadığım...

Sayfayı Paylaş