gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hoşgeldiniz:D güle güle....;)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

komik hoşgeldin yazıları komik hoşgeldin mesajları sözleri
    [FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]01.) [FONT=&quot]Tüh! Bizde tam çıkıyorduk. Buyrun bari..Hoşgeldiniz ![/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]02.)[FONT=&quot] Ne Münasabet..tabi buyrun buyrun oturalım.En iyi ziyaret kısa olanıdır. Zaten bizde yalnız kalmak istiyoduk.Ha bu arada, Cüce olmayanlar giremez :)[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]03.)[FONT=&quot] Kısa oturacaksanız yerdeki yeşil oku, uzun oturacaksınız sarı oku, yatıya geldiyseniz,kırmızı olanı takip edin. Efendim? Kırmızı ok sokak kapısına geri mi dönüyor? Hımmm, ilginç.[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]04.)[FONT=&quot] Geçiyorduk, uğradınız diyorsunuz; Yolunuz bu kattan mı geçiyor?[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]05.)[FONT=&quot] İçerilere geçmeyip, koridordada konaklayabilirsiniz. Koridorumuz dar falan değildir.Dar olsa adı Koridar olurdu.[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]06.)[FONT=&quot] Evde zebra besleyen babanızdır. Eşimin pijamalı haliyle dalga geçmeyin lütfen.[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]07.)[FONT=&quot] Mobilyalar İtalyan, halılar İran, avizeler Çekoslovak, biblolar Afrika´dan olduğu için,[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]eve giriş çıkışta vize uygulaması yapılır. 100 $ font mecburi değildir. Ancak verenler girebilir.[FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]08.)[FONT=&quot] Hayır. Üzerinize yanlışlık ile Shelltox sıkmadık. Bilerek dezenfektan sıktık.Evimiz mikroplardan ve virüslerden yalıtılmıştır. Bir tek misafir virüsüne çare bulamadık, geçin bari.[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]09.) [FONT=&quot]Siz içeri geçerken, biz de yüzümüzdeki şu suni misafir karşılama maskemizi çıkarıp geliyoruz.[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]10.)[FONT=&quot] Salonda en iyi koltuğu kapmak için diğer misafirleri sollarken lütfen sinyal veriniz.[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]11.)[FONT=&quot] Evimizde iki şeye Jaluzi ve Jakuzi´ye dokunmamanızı tavsiye ederiz. Japon hizmetçilerimizin ikiz çocukları olan Jaluzi ve Jakuzi uzakdoğu sporlarında çok başarılıdırlar da.[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]12.)[FONT=&quot] Ne doktorlar, ne mühendisler istedi de vermedik, ama size 5 çayı verebiliriz.Kurabiyelerimiz bayat değildir, sadece tarihsel değeri vardır.[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]13.)[FONT=&quot] Mutfağımız self servistir. Ayrıca kendin pişir kendin ye, hatta biraz fazla pişir biz de yiyelim geleneği,ile çalışmaktadır.[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]14.)[FONT=&quot] Salonun tüm duvarını saatle kaplamak nerden mi geldi aklımıza?[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]15.)[FONT=&quot] Yaa, niye devamlı bize geliyorsunuz? Yolu sevgiden geçen herkesle birgün, biryerde buluşacağız diyen ben değilim. Üstelik adım da Sevgi değil ki...[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]16.) [FONT=&quot]Aaaa? Neden hemen kalktınız? Ne güzel monolog yapıyordunuz.[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]17.)[FONT=&quot] Evimizin gezilip görülecek tüm ayrıntıları burda belirtilmiştir. Daha fazla gezilecek yer olmadığından, boş boş oturup vakit kaybedeceğinize, evin ilginç dış cephesini incelemenizi tavsiye ediyoruz.[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]18.)[FONT=&quot] Rica ederiz. Müsaade sizin.[/FONT][/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hoşgeldiniz:D güle güle....;)
    13.) Mutfağımız self servistir. Ayrıca kendin pişir kendin ye, hatta biraz fazla pişir biz de yiyelim geleneği,ile çalışmaktadır.

emeğine sağlık canım ya çok komikler:hhh:

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hoşgeldiniz:D güle güle....;)

17.) Evimizin gezilip görülecek tüm ayrıntıları burda belirtilmiştir. Daha fazla gezilecek yer olmadığından, boş boş oturup vakit kaybedeceğinize, evin ilginç dış cephesini incelemenizi tavsiye ediyoruz.
    süperrrrrrrrrrrrrrrrrr

deniz-07 bunu beğendi.
  4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Geçiyorduk, uğradınız diyorsunuz; Yolunuz bu kattan mı geçiyor?
    :D hahaahhahaah

5. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    ısa oturacaksanız yerdeki yeşil oku, uzun oturacaksınız sarı oku, yatıya geldiyseniz,kırmızı olanı takip edin. Efendim? Kırmızı ok sokak kapısına geri mi dönüyor? Hımmm, ilginç ah ah eskiden insanlar eve misafir geldiğinde sevinçten uçarlarmış ama şimdi maalesef misafir görcek halimiz yok neden böyle olduk anlamıyorum yaaaa off dertlendim yine

hoşgeldiniz:D güle güle....;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülümse

gülümse

Adı Fleming’di ve fakir bir çiftçiydi. Ailesi için para kazanma çabasında olduğu bir gün, yakındaki bataklıktan gelen , yardım isteyen bir ağlama duydu. Aletlerini yere düşürdü ve bataklığa koştu. Orada, beline kadar ıslak ve siyah hayvan dışkıları içinde batmakta olan bir çocuk buldu, ağlıyordu ve kendini kurtarmak için çaba sarfediyordu. Çiftçi Fleming , yavaş ve korkunç bir ölüme...
  2. Gül...

Gül...

Gül... Sana bir gül vereceğim Ne seveceksin ne de üzeceksin Sadece bakacaksın ona amaçsızca ve Koruyacaksın sadece Ağlayacak kimi zaman Yüzüne bile bakmayacaksın Kimi zaman gülecek Sıcak bir bakış atacak Ve sen yine Görmezden geleceksin Acı çekecek kimi zaman Sense sadece arkanı dönüp Gideceksin Asla düşünmeyeceksin Sonra ne mi olacak Kuruyarak bitecek Ölecek… Sonra...
  3. Hoşgeldin Gülüm

Hoşgeldin Gülüm

Hoşgeldin Gülüm, Su Gibi Ömrün Olsun Yangınlarıma Sular Yağdırdın, Damla Damla Söndüm Serinledim Onar Onar Saydığım Kayıp Yıllarımı Onardım Saat Saat Bulundum Mechulden Gün Yüzüne Çıktım Günler Gördüm Yüzünde, Gönlümün Kapılarını Sana Açtım, Çalmadan Gir Diye Adıyorum Sana Onca Kırık Aşktan Sonra Arta Kalanımı Hoşgeldin Gülüm Su Gibi Ömrün Olsun Temize Çekiyorum Sende Bütün...
  4. Gülün birazcık :D

Gülün birazcık :D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş