gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hosgeldiniz

Konu, 'Resimleri' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

hosgeldiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yesilin kösesine hosgeldiniz...

Yesilin kösesine hosgeldiniz...

Merhabaaaaa benimde bir kösem olsun istedim, banada ugramayi unutmayin ok?????
  2. Emre Altuğ - Hosgeldin

Emre Altuğ - Hosgeldin

Yeni tanismis olsakta Sanki ben seni coktandir biliyorum Taze asiklar olsakta Her sabah sana cicek topluyorum Seni Seviyorum.. Etkilenme ondan bundan Kader kismet belli bastan Hosgeldin bu benim yüregim Ister sigin ister delir Sen sec kendi hayatin lal la la la lal la Herkes bir sey söyler Sen kalbini dinle
  3. /// YaLan SevdanIn YaLan InsanI HosgeLdin . . .

/// YaLan SevdanIn YaLan InsanI HosgeLdin . . .

BUGUN İCİMDEKİLERİ DÖKMEYE KARAR VERDİM.. ASLINDA NEDENSİZDİ AGLAYISLARIM BELKİ DE İCİMDEKİ SIR BİR BİR ÇÖZÜLMEYE BASLAMISTI.. ADI USTUNDE 1.5 YIL.. SENSİZ GECİRDİGİM BİR ÖMÜR SENSİZ DOLASTIGIM SOKAKLAR KALDIRIMLAR VE SEN ARIYORSUN DİYE HER DEFASINDA KOSARAK TELEFONLARA SARILISIM.. ADI USTUNDE 1.5. YIL... NE SENİN SESİNİ DUYABİLDİM NE SENİN GÖZLERİNE BAKABİLDİM HER DEFASINDA İNKAR ETTİM...
  4. Ben geldim hosgeldim

Ben geldim hosgeldim

Selaaaam! Ruh halimin endiseli olduguna bakmayin aslinda geveze vs. daha uygundu ama neyse su anki ruh halim öyle ne yapayim :cry: Kendimi tanitayimki cok arkadasim olsun dimi :clap2: Ben Meryem dogma büyüme almanyadayim, 2,5 yildir dünyanin en iyi, en yakiskili en karizmatik en neseli en romantik erkegi ile evliyim:g102: Hmm baska...? Evet tabi, calisiyorum, valilkte vergi sorumlusuyum...
  5. Cümleten Hosgeldiniz Yeni Meleklerim...

Cümleten Hosgeldiniz Yeni Meleklerim...

Aramiza yeni katilan tüm Meleklerim,hepinize ayri ayri hosgeldiniz diyor ve gönülden iyilikler,güzellikler,keyifli forumlar diliyorum canlarim.Sevgiler... .

Sayfayı Paylaş