gebe
  1. fenerbahçe

fenerbahçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hoşlanıyormu

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında fenerbahçe tarafından paylaşıldı.

aynı sınıfta oldugumuz çocuk sürekli bana bakıyor başka bir kızla konuşurken karşımdaysa bana bakıyor beni gıcık ediyor başka kızlarıda ediyor ama bana bulaşmay bu dönem başladı ben tesadüfen oraya baktıgımda bana bakarekn görüyorum göz göze geldigimizde hala bakıyor gıcık ettikten sonra gülüyor bir gün farklı bir gün farkıl davranıyoe ne yapmaya çalışıyor amacı ne sizce

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    sevdiği biri varsa belki seni kullanarak kıskandırmaya calışıyodur yada senden hoşlanıyodur iki secenek yani

3. fenerbahçe

fenerbahçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

sen bısey yapma ondan bı hamle bekle eğer harekete geçerse hoslanıyodur geçmezse bırak naparsa yapsın.sen bakma aldırmıyomuş gibi yap.

5. fenerbahçe

fenerbahçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten bnde öyle yapıyorum yapcak başak bişey yok gibi geliyo banada

6. çikolatam

çikolatam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence farketme onu senden sanırım hoşlanıo ilgini çekmeye çalışıo ama böle saçma yollarla ilgini çekemeyecegini anlamalı.

7. fenerbahçe

fenerbahçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende öle yapıyorum göz göze geliyoruz baktıgını görüyorum ama görmemişim gibi yapıyorum fark etmememişim gibi

Hoşlanıyormu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hoşlanıyormuyum hoşlanıyor mu ne yapmalıyım yardımm ? :S

hoşlanıyormuyum hoşlanıyor mu ne yapmalıyım yardımm ? :S

6 yıllık bir ilişkinin ardından tam ilişki denilemez gerçi çünkü ben sevdim o sevmedi öylece devam etti ve ben bıraktım unuttum daha doğrusu hiç kimseye aşık olmadım da hoşlanamdım da yani onun ardından fakat bu ara galiba hşlanıyorudm birisinden etkilendim çok sıcak samimi davranışları var sürekli olarak benimle konuşma çabası içerisinde ben konuşmuyorum diye bana kızıyor hatta :) ahım şahım...
  2. benden hoşlanıyormu

benden hoşlanıyormu

ben lise 1e gidiyorum aynı sınıfta bir çocuk var sürekli bana bakıyor ve bu yeni baladı 4 haftadır falan benle ugraşmaya başladı saçma sapan konular açıyo göz göze geliyoruz bana bulaşırken yani gıcık ederken sürekli gülüyo bunlar nedemek oluyo
  3. Benden hoşlanıyormu ? Onun gözüne nasıl girebilirim

Benden hoşlanıyormu ? Onun gözüne nasıl girebilirim

6.sınıfa gidiyorum bizim sınıfın yakışıklısından hoşlanıyorum nerdeyse bütün kızlar ondan hoşlanıyor. Tabii ben sınıfın 3. Popiler kızıyım çocuk basket takımında ma i gözlü sarı saçlı . Bir gün bana kankam ( kız ve sınıfın 2. Popiler kızı) sen ondanmı Hoşlanıyorsun dedi bende kimseye söylemediğim içini hayır dedim nerden çıktı dedim oda deslerde sana bakıyo dedi sende bak dedi . Sonra naptı...

Sayfayı Paylaş