gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

hoşlanıyormuyum hoşlanıyor mu ne yapmalıyım yardımm ? :S

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

6 yıllık bir ilişkinin ardından tam ilişki denilemez gerçi çünkü ben sevdim o sevmedi öylece devam etti ve ben bıraktım unuttum daha doğrusu hiç kimseye aşık olmadım da hoşlanamdım da yani onun ardından fakat bu ara galiba hşlanıyorudm birisinden etkilendim çok sıcak samimi davranışları var sürekli olarak benimle konuşma çabası içerisinde ben konuşmuyorum diye bana kızıyor hatta :) ahım şahım bir yakışıklılığı yok ama bana göre etkilenilecek birisi hoş yani esprili sürekli konuştuğumuzda gülücük eksik olmuyor yüzümde bilgili akıllı iyi birisi ama hoşlanıyor mu benden ya da ben hoşlanıoymuyum bilemiyorum tam olarak ? ne yapmalıyım bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

cnm onunla knusurken mutluysan kendini iyi hssedıyosan ve konusmak istiosan devamlı hslanıosun demektir.

3. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım aynen bu durumları hissediyorum galiba hoşlanıyorum ama yine de yanlış birşey yapacağım ve ya yanlış kişi mi diye de korkmadan edemiyorum

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

cnm seninle konuşma cabasına giriyorsa senden hoşlanıyor olabilir seninle cok ilgileniyorsa ve demek sana konuşmuyorsun die kızıyosa demekki senin hakkında bilgi sahibi olmak ve seni daha iyi yakından tanımak istiyor hem senin anlaman lazım sıcak davranışları varsa sürekli peşindeyse zaten hoşlanıyodur bence yanii

5. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

korkma cnm korkucak bişey yok.korka korka nereye kdr.sorgulama tadını çıkar.

6. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    kıss ben yanlış okumuşum sen ondan hoşlanıp hoşlanmadığnı sorguluyosun ama bence onun bu kadar iyi tarafını anlattığına göre ve o iyi yönleri dikkatini cektiğine göre bence hoşlanıyosun ayrıca korkma hoşlanıyosun ayıp bişi değilki

7. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

inşallah dediğin gibidir canım ya cidden ben kendime layık görüyorum yani ondan yana işte var mı yok mu çözemiyorum ama vardır inşallah dediğin gibi teşekkür ederim içime su serptin ;) :)

8. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın canım akışına bırakıp keyfine bakayım en iyisi :)

9. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım yanlışın ben her türlü sordum iki cevabın için de teşekkür ederim.. evet galiba hoşlanıyorum ya kendime bile itiraf edemiyorum belki de korkum var çünkü yani yanlış birşey mi yapacağım ya da yine üzülecekmiyim diye

10. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

cnm kendi adet göreneklerimize göre seversin hoşlanırsın birini cok güzel bişey bu tabi kızların kendine dikkat etmesi gerek biraz erkek ne kadarda iyi olsa şeytan kaydırıverir ayağını onun için seviyeli bir ilişki olduktan sonra bişeyden korkma rahat ol seviyeli davran ne yönde seviyeli davran dediğimi cok iyi anladın sen onun için rahat ol Allah gönlüne göre versin cnm tamamına erdirsin :D:D

11. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    gayet net bir şekilde anladım canım demek istediğini :D inşallah gönlüme göre olsun herşey aminnn :)

hoşlanıyormuyum hoşlanıyor mu ne yapmalıyım yardımm ? :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizden hoşlanıyor mu?

Sizden hoşlanıyor mu?

sizden hoşlanıyor mu test hoşlanıyormu testi benden hoşlanıyormu testi sizden acaba benden Onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanız için ille de 'Seni seviyorum' demesi gerekmez... Kadınlar da erkekler de, beğenilerini tavırlarıyla dile getirirler. En sonunda hayatınızın aştkı karşınıza çıktı ama hislerinizi ona nasıl anlatacağınızı bilemiyorsunuz. İşte size ipuçları: ERKEK...
  2. ben birisinden hoşlanıyorum ne yapmalıyım ?

ben birisinden hoşlanıyorum ne yapmalıyım ?

ben 12 yaşında bir kızım ve bizim sitede kuaförde duran çocuktan hoşlanıyorum bunu 2 arkadaşıma açıkladım dışarı çıktık arkadaşlarımla sonra çocuğu aramaya başladık ben ne yapmalıyım
  3. Ondan hoşlanıyorum ne yapmalıyım

Ondan hoşlanıyorum ne yapmalıyım

erkekler Ben hoşlandığım kişiye açılamıyorum ama o bana internetten sevdiğini söyledi ama ben okumamış gibi davranıyorum ama bir kız var onunla da her tenefüs uğraşıyor duyduğuma göre kızda onu seviyor yani sorum şu ben ne yapmalıyım
  4. .Kuzenim birinden hoşlanıyormuş. Ne yapmalı?

.Kuzenim birinden hoşlanıyormuş. Ne yapmalı?

Ya şimdi benim 8.sınıfa giden bi kuzenim var.Kuzenim birinden hoşlanıyormuş.Ve o çocuğunda öyle hissedebileceğini söyledi.Dediğine göre çocuk o ne derse savunuyor.Derslerde yan yana oturdukları için de çocukla bildiğin dip dibe oturuyormuş.Arada çantaları falan aşağı koyuyorlarmış.Ha bide çocuk sporseverin teki ama bu ona gel bizimle otur gitme diyince genelde yanında duruyormuş.Ve kuzenim...
  5. 4yasinda oglum tirnak yiyor ne yapmalıyım yardımm

4yasinda oglum tirnak yiyor ne yapmalıyım yardımm

herkese iyi aksamlar 4 yasinda oglum var ve surekli tirnaklarini yiyiyor burun pisligini kafayi yicem ne yaptiysam vazgeciremiyorum

Sayfayı Paylaş