gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Hostroloji 'leman dergisinden'

Konu, 'Burçlar' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG] not: Hast diye başlayan başlıktanda anlaşılacağı gibi biraz edebi geniş bi fal olmuş.,
    tarafımdan en ufak bi katkı yoktur. yeşillik olsun diye ekledim. bazı cümleler için şimdiden affola:)

Son düzenleme: 13 Eylül 2008
  2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hostroloji 'leman dergisinden'
    :hhh:ay bu ne kız çok komik :hhh:
    bu arada benimki oğlak 'iki penye bi merserize' bittim gülmekten yaa

3. ARZUHAL

ARZUHAL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Boga.... Valla aynen öyleyim.Sagol melegim,keyifliydi.:)

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık canım

Hostroloji 'leman dergisinden' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dergi

Dergi

Günlük olayların dışına çıkarak, hadiseleri derinlemesine incelemeye, ilim ve sanata değer vermeye delalet eder.Uzaktan birtakım haberler alacaksınız.Dergi okumak, dostlarla ilgili gerçeklerin öğrenileceği anlamına gelir.Günlük olayların dışına çıkarak, hadiseleri derinlemesine incelemeye, ilim ve sanata değer vermeye delalet eder.
  2. Ne Tür Dergiler Okursunuz?

Ne Tür Dergiler Okursunuz?

Sevgili Melekler, okumayı sevdiğiniz dergi türleri nelerdir? En çok hangi türde yayınları alıyor ve incelemeyi seviyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum Sevgiler... NOT: Anket herkese açık bir ankettir. Birden fazla oy kullanılabilir. Lütfen en fazla 3 (Üç) Seçenek işaretleyiniz.
  3. Lady Gaga Dergi Kapakları

Lady Gaga Dergi Kapakları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Leman dergisinden ösym soruları :))

Leman dergisinden ösym soruları :))

leman, leman dergisi, komik yazilar, komik, osym konusunda bulunmaktasiniz Merhaba Melekler, Egitim almak icin, osym, ygs, sbs, sts vs, vs.... bu kadar caba sarfederken,Unlu mizah dergisi Leman'ada iyi malzeme cikmis:) LEMAN DERGİSİNDEN ÖSYM SORULARI 1. Asağıdaki cümlelerin hangisinde bariz bir şive görülmektedir? a) Gurt gapan da, amanin furdu ki ne furdu! b) Ne ki olam ombudsman,...
  5. Dergi Kampanyası

Dergi Kampanyası

hanımlar, sehir firsatinda indirim gordum bir sürü dergi var. hatta abonelikte de baya indirim yapmıslar. ben cosmo'ya abone olurum valla :) sizle de paylasayim dedim Cosmopolitan'dan Marie Claire'e, Esquire'den Forbes'a 33 Dergi Groupon'da!

Sayfayı Paylaş