gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hotel Birbey Restaurant - Bar

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

0212 512 46 75 (3 hat) Faks : 0212 512 46 74

Yer : Aksaray

Adres : Kemalpaşa Mahallesi Mektep Sokak No:1-3 Aksaray

Ücret : TLTLTL

Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli

Park : VAR

Web : Hotel Birbey
    Hotel Birbey`in bünyesindeki restaurant uluslararası mutfağın en güzel örneklerini temiz ve modern bir ortamda sizlere sunuyor. Barda da yerli ve yabancı tüm içecekleri bulabilirsiniz

Hotel Birbey Restaurant - Bar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Varoulko Restaurant

Varoulko Restaurant

varoulko restaurant restaurant misyonu vizyon misyon vizyonu ilginç restaurantlar istanbul Varoulko Restaurant...
  2. ilginç restaurant

ilginç restaurant

ilginç restaurant isimleri ilginç restaurant restaurantlar en
  3. Litera Restaurant

Litera Restaurant

litera restaurant litera restaurant fiyatlar taksim Litera’da keyifli bir yemek yemeye veya gece iyi çalan DJ ile coşmaya ne dersiniz? Ben birkaç defa eğlenmeye gittim ve çok keyif aldım sizlerinde görmesini isterim. Giriş ücreti yok, menülerle ilgili web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu hafta sevgililer günü için de ayrıca özel bir menü hazırlamışlar. Manzarası bir harika, hizmet...
  4. Sultanahmet Rast Hotel Restaurant Yemek Menüsü

Sultanahmet Rast Hotel Restaurant Yemek Menüsü

sultanahmet rast hotel restaurant, yemek menüsü, listesi, yiyecekler, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Menü İçeriği Sıcak Başlangıçlar: Günün çorbası, Çıtır karidesler, Rast aperatif tabağı, Çıtır börek, Çıtır combo tabağı, Mozzeralla Caprase Ana Yemekler: Rast special, Izgara bonfile, Mantar soslu bonfile, Barbeku soslu piliç, Soslu piliç, Mantar soslu piliç,...
  5. Kapadokya Hill Boutique Hotel

Kapadokya Hill Boutique Hotel

Kapadokya’nın sırları henüz açığa çıkmamış olan Göre Beldesi’nde yer almaktadır. Beldenin ilk oteli olma özelliğinin yanı sıra, Kapadokya’nın ilk “Butik Otel” belgeli oteli unvanına da sahiptir. Kapadokya’nın sır dolu yer altı şehirlerine olan yakınlığı ile de çekiciliğini artırmaktadır. Bölgede binlerce yıl etkinliğini sürdürmüş olan yüzlerce kültürün tarihi yaşanmışlıklarına tanık...

Sayfayı Paylaş