gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Hotiç'ten Kışa Zevkli Bir Adım

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kemal tanca ayakkabı modelleri hotiç fiyatları hotiç fiyat fiyat listesi fiyatlar
    Siyah ve gri tonlarının hakim olduğu sonbahar-kış sezonunda çarpıcı renkteki aksesuarlar ile yaratılan kombinler dikkat çekiyor. Kırmızı, sarı, yeşil, mor gibi canlı renklerden oluşan ayakkabı, kemer ve çanta koleksiyonuyla Hotiç, çekiciliğinizi bir kez daha vurgulayacak.

Sezonun öne çıkan trendi bilek boyunda botlar, soft ve yumuşak derilerden konforlu çizmeler Hotiç koleksiyonunda geniş bir yer buluyor. Özellikle sonbaharda yanık tene giyilen soft dökümlü, soft fermuarsız ve fermuarlı çizmeler seksi bir görünüm isteyenler için vazgeçilmezler arasında yer alacak.

Yaratıcılığın simgesi mor, ihtişamı ve romantizmi ile koleksiyona dinamizm katarken, morun süetlerde kullanımı yumuşak ve yalın, ruganlarda kullanımı ise romantik, asil ve gösterişli bir etkiyle ayakkabıları tamamlar nitelikte. Grinin her tonuyla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz, ayakkabı, kemer ve çantası birbiriyle uyumlu mor ürün grubu Hotiç’in bu sezon gözdelerinden… Yine gri ve siyah elbiselerle rahatlıkla kombinleyebileceginiz yazın öne çıkan renklerinden sarı, kışın da kendini gösteriyor.

Sonbahar – Kış sezonunun trend renkleri arasında yer alan kırmızı, yeşil ve mavi renklerinin farklı deri cinsleri ve farklı parlaklıklarla uygulanışı her zevke göre uyumlanabilen ürün zenginliği yaratıyor… Leoparlar bu sezonun yine vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Tay derisi üzerine baskı leopar deseni, hem abiye hem de casual ayakkabı, çanta ve kemerlerde uygulanılarak farklı kullanımlara olanak sağlıyor.

Çalışan kadınların yoğun olarak tercih ettiği basic ve klasik modeller, sezon moda trendleri doğrultusunda Hotiç tasarım kalitesiyle buluşuyor. Siyah ,chocolate kahve, bej ve vizonun farklı tonları, parlak, mat, kırışık, eskitme gibi deri finisajlarıyla fonksiyonel bir kullanım alanı yaratıyor. 2007-2008 Sonbahar-Kış koleksiyonunda, Hotiç’in tasarım kalitesi, egzotik ve değerli deriler ile tamamlanırken, Hotiç renkleriyle farklı kombinasyonlar yaratan rugan,kroko,baby kroko,napa,süet,soft rölaks,nubuk,degrade rugan,desenli rugan, baskılı tay derisi sezonun en çok tercih edilen malzemeleri arasında yer alıyor.

2. leo

leo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hotiç'ten Kışa Zevkli Bir Adım

tek kelimeyle bayıldımda,bu hotiçin fiyatları beni acayip geriyooo..

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ben Hotiç'i çok severim, gerçi bu sezon Kemal Tanca tercih ettim ama Hotiç'in çizgileri de her zaman çok hoş oluyor. Ellerine sağlık canım.

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

özellikle en sondaki mükemmel paylaşımın için teşekkürler.

Hotiç'ten Kışa Zevkli Bir Adım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elinizdeki artık kumaşlardan yapabileceğiniz zevkli bir çalışma.

Elinizdeki artık kumaşlardan yapabileceğiniz zevkli bir çalışma.

kumaştan etek yapımı kumaştan toka yapımı Elinizdeki artık kumaşlardan yapabileceğiniz zevkli bir çalışma...
  2. Beyaz'da bir adım attı

Beyaz'da bir adım attı

ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'te organ bağışı için seferber oldu..... ORGANLARIMI BAĞIŞLADIM 'TOPRAK OLMA, UMUT OL' ADI ALTINDA ÖNCEKİ GÜN TÜRK BÖBREK VAKFINDA YAPILAN ÖDÜL TÖRENİNDE BEYAZIT ÖZTÜRK'E ÖDÜL VERİLDİ Aralarında Linet, Betül Demir ve Tanju Çolak'ın da ödül aldığı törende konuşan Beyaz, 'Ben böyle organizsayonlarda yer almaktan çok mutluluk duyuyorum. Benim de sosyal sorumluluk...
  3. Bir Adım Sonrası Ayrılık..

Bir Adım Sonrası Ayrılık..

İçimde gizliden gizliye sakladıklarım vardı ya hani Yüreğimde beslediğim,her şeyden koruduğum izler vardı ya hani işte ben tümünü sana vermeye geldim bu gece Sığabildiği kadarını bu geceye, arta kalanları gündüzlerine İnsanın rahatlıkla sığınabileceği kadar parlaktı bakışlarınAlev alev yakıyordu gözlerinSeni,gözlerine yandığım o gün sevdim işte Hiç korkmadan ve hiç kaçmadan dikilip...
  4. Bir filmin adını arıyorum

Bir filmin adını arıyorum

Arkadaşlar merhaba . izlediğim bir filmin ismini arıyorum . konusundan size bahsetmek istiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi ? yol kenarında tek bir ev düşünün . güneşten korunmak amacıyla evdeki camları kırıp yerine duvar ören tüm delikleri kapatan bir baba bir anne iki kız ve ufak bir çocuktan oluşan bir aile. sanırım güneşe karşı rahatsızlıkları olduğundan böyle bir önlem alıyorlar ....

Sayfayı Paylaş