gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hotmail.com.tr uzantılı mail almak

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hotmail.com.tr uzantılı mail almak için ne yapmak lazım bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

hotmail.com.tr uzantılı mail almak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. e-mail

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir.... tam bu sırada farklı bir yerde kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayarındaki maili görür, arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere...
  2. mail adresi...

mail adresi...

okudum hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim güzel bir hikaye .. keyifle okumanızı diliyorum... Personel şefi kısa bir iş görüşmesini takiben ve test (yer temizletme) yaptıktan sonra şunu söyler: " - İşe kabul edildin, bana e-mail adresini ver, sana başlama tarihini ve getireceğin evrakları bildireceğim." Adam boynu bükük bir şekilde bilgisayarının ve tabii ki e-mailinin...
  3. hotmail.com.tr kaydol msn aç

hotmail.com.tr kaydol msn aç

hotmail.com.trye kaydol, hotmail.com.tr kaydol msn aç, msn açmak, msn açmak için, msn açma sayfası,kaydol msne, msnye Hotmail.com.tr uzantılı e-mail ve Hotmail.com.tr uzantılı Msn adresi almak istiyorsanız meleklerim; Öncelikle aşağıdaki linke tıklıyorsunuz ve bu bağlantıdan kayıt olacağınız formu bi güzel dolduruyorsunuz. HOTMAİL.COM.TR Adresi almak için TIKLAYINIZ Kayıt işlemi...
  4. Müzikli Mail

Müzikli Mail

Mailimi karşı taraf açınca otomatik olarak müzik çalsın istiyorum Bilen arkadaşlar varsa, anlatırlarsa sevinirim
  5. Rar Uzantılı Dosyalar Nasıl Açılır

Rar Uzantılı Dosyalar Nasıl Açılır

Rar Uzantılı Dosyalar Nasıl Açılır lütfen acil yardımcı olsun bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım. Açamadım ben bu rar dosyasını:S

Sayfayı Paylaş