gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hotmail E-posta Açılmıyor!

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hotmail, e-posta, açılmıyor, e-posta açma sorunu, gelen kutusu açılmıyor, nedeni, çözümü, ile ilgili bilgiler burada melekler

Hepimizin yaşadığı sorunlardan birisidir e-posta gelen kutumuzun bir türlü açılmaması melekler.

Ama bu sorunun da kolayı var,anlatalım :tik:

1.Çözüm Yolu

Microsoft Windows Update Windows güncelleştirmelerini yükleyin. Sisteminizi virüslere karşı tarayın. Firefox'u yükleyip gelen kutunuzu Firefox'ta açmayı deneyin.

2.Çözüm Yolu

İExplorer'i açıp Araçlar/İnternet Seçenekleri/Güvenlik/Bölge güvenlik düzeyinin orta düzeyde olduğundan emin olunuz.Bu ayar yüksekte ise hotmail açılmaz Varsayılan Düzey Butonuna tıklayarak eski ayarlara dönebilirsiniz.
    Problem devam ediyorsa Gelen kutusunu farklı bir tarayıcı kullanarak açmayı deneyiniz Opera Mozilla gibi.

3. Çözüm Yolu

Live mail'i msn ile beraber yüklediyseniz açılmayabiliyor.
    Sign In dan açmayı denemelisiniz birde
    Ordan açarken eğer sayfanız yavaş açılıyorsa eski sürümle açın linki olması gerekiyor birde ona tıklayarak açmayı deneyin..

4. Çözüm Yolu

Microsoft Windows Update Windows güncelleştirmelerini yükleyin. Sisteminizi virüslere karşı tarayın. Firefox'u yükleyip gelen kutunuzu Firefox'ta açmayı deneyin.

5. Çözüm Yolu

Varsayılan tarayıcınızın hangisi olduğunu kontrol edin.
    Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Internet Seçenekleri ekranına gidin.
    Programlar sekmesi altında E-Posta seçeneğinin karşısında Windows Live Hotmail işaretli olsun.
    Olmadıysa İnternet Exploreri açın. Araclar/İnternet Seçenekleri/Gelismis>HTTP 1.1 ayarlarını bulun ve HTTP 1.1 Kullan daki tik i kaldırın ve Proxy ile yapılan bağlantılarda HTTP 1.1 kullana tik koyup onaylayın PC'yi yeniden başlatın.

6. Çözüm Yolu

Ayrıca kullandığınız Msn adresi hotmail.com msn.com windowslive.com vb uzantılara sahip değilse örnek [email protected] gibi bir uzantısı varsa e-posta adresiniz zaten olmaz sadece Msn'de kullanabilirsiniz.

7. Çözüm Yolu

1- İlk olarak Firefox eklentilerinden IE Tab eklentisini Firefox'umuza kuruyouz. Bu eklenti Firefox içerisinde gömülü olarak IE çalıştırabilmek içindir.

Eklenti adresi: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1419/

2- IE Tab'ı kurulduktan sonra bizden Firefox'u yeniden başlatmamız istenecektir yeniden başlatıyoruz.

3- Firefox'da Araçlar > IE Tab Seçenekleri'ne geliyoruz.

4- Karşımıza gelen pencerede Adres kutusuna resimde de gösterildiği gibi
    http://*.live.com/*, http://*.passport.com/* ve http://*.msn.com/* adreslerini listeye ekliyorsunuz.

Böylece artık Firefox üzerinden live.com, passport.com veya msn.com'da o
    lan bir sayfa istendiğinde bu sayfa gömülü bir IE içerisinde çalıştırılacak ve posta kutusu sorunu çözülmüş olacaktır.

Hotmail E-posta Açılmıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni TCK ya göre e posta hırsızlığı!!!

yeni TCK ya göre e posta hırsızlığı!!!

Mail/msn hackleme durumunda, öncelikle Yeni Türk Ceza Kanunu'nun 243. maddesi kapsamında ele alınarak iki yıla kadar hapis veya adli para cezası istemiyle karşı karşıya kalınması mümkündür. Mail hackleme sonucunda maili hacklenen kimsenin bilgilerinde bir değişiklik veya eksiklik meydana geldiğinde bu ceza iki yıldan dört yıla kadar hapis cezasına dönüşür. ( m.243/III) Yani para cezası imkanı...
  2. E-Posta adresi almak ve kullanmak için ( yahoo gmail hotmail )

E-Posta adresi almak ve kullanmak için ( yahoo gmail hotmail )

yahoo adresi al yahoo adresi almak alma e-posta adresi alma,e-posta adresi nasıl alınır, e-posta adresi alma, e-posta adresi al, hotmail e posta alma, yahoo eposta adresi alma, gmail e-posta alma, e posta aç, e posta al Merhaba meleklerim, henüz bir e-posta adresiniz yoksa üzülmeyin sizlere şimdi onları nasıl alacağınızı anlatacağız. Öncelikle nereden e posta adresi alacağınızı...
  3. Hotmailde E Posta Engelleme

Hotmailde E Posta Engelleme

Hotmailde E Posta Engelleme nasıl oluyor lütfen bu konuda bana yardımcı olun kızlar. Yapmam gerekenleri yazın :)
  4. formspring.me açılmıyor formspring e giremiyorum yardım lütfen.

formspring.me açılmıyor formspring e giremiyorum yardım lütfen.

Ya kızlar yaşayan varmı bilmiyorum ama formspring beni engelleme mi yaptı nedir bilemiyorum ama giremiyorum açılmıyor sayfa sizde de böyle mi ne yapabilirim
  5. E posta aç

E posta aç

E posta almak e posta hotmail e posta örnekleri ile nasıl alınacak burada anlatıyoruz. Türkiye'de internet kullanıcıları yoğun şekilde facebook twitter gibi hesaplara girer oldu artık. Bu hesaplara girdiğinizde hatta bir siteye üye olmak istediğinizde aktivasyon kodunun gönderileceği bir e mail hesabına ihtiyaç var. Her şey için gerekli. Örneğin e devlet şifrelerinizi aldığınızda bile, yada...

Sayfayı Paylaş