gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hotmail masaüstü düğmesini aktif hale getirmek

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam melekler hotmail masaüstü düğmesini biliyorsunuzdur, bunu nasıl kullanıyor ve nasıl aktif hale getiriyoruz. Bilen varsa yardım eksin iki gündür kafayı sıyırdım bir türlü yapamadım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hotmail masaüstü düğmesini aktif hale getirmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renklerİ Bİr Araya Getİrmek

Renklerİ Bİr Araya Getİrmek

renkleri bir araya getirme oyunu aynı renkleri bir araya getirme oyunu Hindistan'da eski çağlarda bile, duvar boyayan kişiler ayrı bir sınıf oluşturmaktaydı. Bu, ev duvarlarını ve kumaşları boyamakta kullanılan çeşitli güzel renkteki boyaları doğadan çıkarılmasının, ne derece önemli olduğunu göstermektedir. Gerçekten renk, herhangibir ortam yaratmada, yanlızca estetik açıdan değil, içinde...
  2. Masaüstü Resimleri

Masaüstü Resimleri

laptop masa üstü resimleri laptop masaüstü resimleri leptop masa üstü dell masaüstü
  3. hale

hale

Ay ve güneşin çevresindeki ışıklı halkayı görmek, devlet başkanı yahut başbakanın karşı karşıya geleceği çetinlik ve nusibetlere, Güneş etrafındaki ışıklı halka insanı çepeçevre saran borç ve sıkıntılara, Ayın çevresindeki ise parıltılı ve geçici mutluluuklara delalet eder.
  4. Düğme

Düğme

Gümüş ve altın düğme mal veya rızka, Düğme ve onun için kullanılan iplik kadın ve erkeğe, Düğme namus ve iffete, sağlam pazarlığa, Düğmeyi iliklemek dağınık işleri toparlamaya, bekar için evlenmeye, Düğme dikmek nikah memurunun önüne oturmaya ve nikah akkdine delalet eder.Rüyada düğme ya da düğmeler görmek, eğer rakipleriniz tarafından tehdit altındaysanız dostlarınızın yardım edeceğini haber...
  5. hareketli masaüstü

hareketli masaüstü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş