gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hotmailde mail Engelleme

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hotmailde mail Engelleme Hotmail"e gelen mail"i engelleme

Merhaba Sevgili Melek'ler ve hotmail de mail engellemek isteyipte nasıl engelliyeceğini bilmeyen tüm arkadaşlar, sizler için bu yazımızda hotmailde mail engelleme konusunu ele alıyor ve bilmeniz gerekenleri aktarıyoruz.

hotmail hesabına giriş yaptıtan sonra "options" linkine tıkla, açılan sayfadan "Junk E-Mail Protection" linkine tıkla oradan da "Block Senders"...açılan sayfada "Type a single e-mail address (or domain):" yazan yere engellemek istediğin e-mail adresini yaz. buraya for...@example.com yazarak o maili engelleyebileceğin gibi sadece example.com yazarak sonu @example.com şeklinde biten bütün mail adreslerini engelleyebilirsin..
    daha sonra "Add>>" buttonuna basarak mail adresini sağ taraftaki listeye ekle son olarakta "ok" buttonuyla onayla...

Hotmailde mail Engelleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hotmailden Silinen Mailleri Kurtarma

Hotmailden Silinen Mailleri Kurtarma

Hotmailden Silinen Mailleri Kurtarma mümkünmü ben sildiğim mailleri nasıl geri getirebilirim acaba
  2. Hotmail Mail Engelleme

Hotmail Mail Engelleme

Hotmail Mail Engelleme nasıl oluyor lütfen bu konuda bana açıklamalı bir bilgi verin Hotmail Mail Engellemek istiyorum.
  3. Hotmail Mail Engelleme Nasıl Yapılır

Hotmail Mail Engelleme Nasıl Yapılır

Hotmail Mail Engelleniyormu Hotmail Mail Engelleme Nasıl Yapılır Merhaba SEvgili Melek'ler... Bu yazımızda Hotmail'den Mail Engelleme nasıl yapılır diyenlere yönelik Hotmail Mail Engellemek için gerekli adımları anlatıyoruz sizlere. Arkadaşlar hotmailde kişi engelleme secenegini aktif hale getirmek için Öncelikle options------> mail----->junk email protection------>block...
  4. Hotmailde E Posta Engelleme

Hotmailde E Posta Engelleme

Hotmailde E Posta Engelleme nasıl oluyor lütfen bu konuda bana yardımcı olun kızlar. Yapmam gerekenleri yazın :)
  5. Mail Engelleme nasıl yapılır

Mail Engelleme nasıl yapılır

İnternet Mail Engelleme istenmeyen Mailler nasıl Engellenir Merhaba Sevgili Melek'ler ve "internetten gelen mailleri nasıl engellerim?" diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda istenmeyen mailleri engellemek için yapmanız gerekenleri konu alıyoruz. İstemediğiniz mailleri engellemek için ; *Önemsiz e‑posta filtresi, açıkça istenmeyen ticari e‑posta iletilerini (genellikle...

Sayfayı Paylaş