gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hotmailden Gmaile Yönlendirme resimli anlatım

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hotmailden Gmaile Yönlendirme nasıl oluyor Hotmailden Gmaile Yönlendirmek için Gmail hesabınızda Hotmail’ı Aktifleştirmek
    Hotmail mailleri Gmaile yönlendirme

Merhaba Sevgili Melek'ler, uzun bir aradan sonra sizlere bu yazımda Hotmailden Gmaile Yönlendirme nasıl oluyor anlatacağım ve daha da iyi anlamınz için Hotmailden Gmaile Yönlendirme resimli anlatım yapacağım :) İlgili tüm arkadaşları bu yazımıza dav et ediyorum.

Hotmail maillerinizi Gmaile Yönlendirme için Ayarlar,Hesaplar ve İçe Aktarma İşlemi POP3 kullanarak postaları kontrol et şeklinde yönlendirmenizi yapabilirsiniz.

Daha Detaylı olarak anlatırsak;

Ayarlar bağlantısını tıklayın.Hesaplar ve İçe Aktarma sekmesinde, Posta ve kişileri içe aktar düğmesini tıklayın.Açılan yeni pencereye, içinden kişileri almak istediğiniz hesabın e-posta adresini girin. Devam'ı tıklayın.Diğer e-posta hesabınızın şifresini girin ve Devam'ı tıklayın.

İlgili tüm işaret kutularını seçin:

Kişileri içe aktarmayı seçerseniz, eski hesabınızdaki kişiler listenizde bulunan bilgiler, Gmail'de Kişiler bölümüne aktarılır.

Posta içe aktar işaret kutusunu seçerseniz, o hesaptaki mevcut iletileriniz Gmail gelen kutunuza aktarılır.
    İsterseniz, gelecek 30 gün boyunca eski hesabınıza gönderilecek iletilerin Gmail hesabınıza aktarılması için Yeni postaları içe aktar işaret kutusunu da seçebilirsiniz.

Bu iletiler, diğer hesabınıza gönderildikten hemen sonra Gmail'de görünmez ancak bu durumun bir veya iki gün içinde güncellenmesi gerekir.

Son olarak, içe aktarılan iletilerinizin diğer hesabınıza gönderildiğini göstermek için otomatik olarak bir etiket uygulayabilirsiniz.

İçe Aktarmayı Başlat 'ı tıklayın.

İçe aktarma işlemi Ayarlar sayfasından çıksanız veya Gmail oturumunu kapatsanız dahi devam eder.Kişileriniz ve/veya iletileriniz içe aktarılacaktır. İçe aktarılan iletilerinizin görünmesi 24 ile 48 saat arasında sürebilir; bu nedenle Tamam'ı tıklar tıklamaz iletilerinizi göremezseniz endişelenmeyin. Ayarlar sayfasında Hesaplar ve İçe Aktarma sekmesini tıklayarak içe aktarma durumunuzu denetleyebilirsiniz.

İçe aktarma işlemi tamamlandıktan sonra, gelen kutunuzun en üst kısmında bir onay iletisi görürsünüz.

Hotmailden Gmaile Yönlendirme resimli anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsim ve Soyisimden MSN, Hotmail, vd. adresi bulun resimli anlatım

İsim ve Soyisimden MSN, Hotmail, vd. adresi bulun resimli anlatım

hotmail isimleri msn adres isimleri en güzel msn adresleri güzel adresleri hotmail Programı resimLerLe anlatmaya çaLıştım isim ve soyisim bilgilerini girip uzantısını ([email protected],hotmail vs) seçip search (arama) tuşuna basıp aratıyoruz ve sonuçlar karşımıza çıkıyor resimleri incelersiniz de daha rahat anlayabilirsiniz zaten... Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın...
  2. akıllı moleküller resimli anlatım

akıllı moleküller resimli anlatım

Aşağıdaki resimde, enzimin yapısını gösteren bir bilgisayar çizimi görmektesiniz. Yandaki şekilde görüldüğü gibi vücudumuzda trilyonlarcası bulunan bu enzimler oldukça karmaşık bir yapıya sahiptir.Hatırlarsanız enzimlerin aminoasit zincirlerinden meydana geldiğini söylemiştik. Bu karmaşık yapılı enzim aslında düz bir aminoasit zincirinden meydana gelmiştir.Fakat bu kadar karmaşık olmasının...
  3. Fizyognomi, resimli anlatim

Fizyognomi, resimli anlatim

insan tiplerine göre kişilik özellikleri fizyognomi ten rengine göre saç rengi belirleme bebeğin göz rengini belirleme burun tipleri Fizyognomi Nedir? "Fizyognomi" terimi, Yunanca physis-doğa ve gnomon-yorum kelimelerinin birleşimidir. Giovanni Battista Della Porta (1535-1615)´ya göre gnomon, aynı zamanda yasa, kural anlamına gelmektedir; yani, fizyognomi "doğa yasası"...
  4. Hotmail Şifre Değiştirme Resimli Anlatım

Hotmail Şifre Değiştirme Resimli Anlatım

Hotmail Şifre Değiştirme Resimli Anlatım Selam arkadaşlar bana Hotmail Şifre Değiştirmeyi Resimli Anlatımla gösterirmisiniz lütfen yardımlarınızı bekliyorum
  5. Cuma Namazı Resimli Anlatım

Cuma Namazı Resimli Anlatım

Cuma namazının resimli olarak anlatımı, Cuma namazı nasıl kılınır ? İslam aleminde Erkeklere Farz olarak kılınan namazdır Cuma Namazı... Peki bu namaz nasıl kılınıyor resimli olarak anlatabilirmisiniz derseniz. Bunu sizler için anlatmaya çalışalım sevgili melekler. Bu iş aslında erkeklerin görevi olsa da, hayat şartları ve sürekli para kaygısı yüzünden erkekler pek fazla bu olaya malesef...

Sayfayı Paylaş