Hotmail'den Outlook'a Nasıl Geçilir buyrun bilgi edinelim

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

 1. Hotmail'den Outlook'a Nasıl Geçilir


  Hotmail'den Outlook'a geçiş!  Bildiğiniz gibi Hotmail devri kapandı ve Outlook devri başladı Melek'lerim. Peki hotmailden outlooka nasıl geçilir işte o nu da bu yazımızda hep birlikte öğreniyor ve hotmailden outlooka geçiş için bilgiler isteyen tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz.

  [​IMG]

  Hotmail'den Microsoft'un çiçeği burnunda e-posta hizmeti Outlook.com'a nasıl geçebilirsiniz.
  Microsoft geçen hafta yeni e-posta hizmeti Outlook.com'u tanıttı. Şirketin bir önceki e-posta hizmeti Hotmail de hala kullanılır durumda ve Microsoft, kullanıcılarının bir bir Outlook.com'a geçmelerini bekliyor.

  Peki Outlook.com'a geçmek isteyen kullanıcılar ne yapabilir İlk olarak Hotmail hesabınızı kapatmadan yalnızca yeni Outlook görünümüne kavuşabilirsiniz. Bu sayede hala kullanmakta olduğunuz Hotmail hesabınızdaki kişileri, dosyaları, e-postaları, kısacası hiçbir içeriği kaybetmeden yeni Outlook'un sadeliğiyle buluşmak mümkün.

  Diğer bir şık ise, @outlook.com adıyla tamamen yeni bir hesap açmak.İlk seçenek söz konusu olduğunda; yani Hotmail hesabınızı Outlook'a yönlendirdiğinizde, Hotmail.com'dan e-posta almaya devam edeceksiniz. Toplamda on beş adeti aşmamak suretiyle, yıl içinde beş tane yönlendirme hakkınız bulunuyor.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. hotmaile nasıl girerim

  ,
 2. hotmailime nasil girebilirim

  ,
 3. hotmail mesajlara nerden girecez

  ,
 4. eski hotmailler nasil girilir