gebe
  1. bebegim123

bebegim123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

HPV virusu ile bilgisi olan varmi

Konu, 'Gebelik' kısmında bebegim123 tarafından paylaşıldı.

slm herkese benim bir sorum olacakti benim hep kasik ve bel agrilarim var doktorum hpv oldugumu soyledi ama tehlikesiz olani ama agri olmasi normal degil psikolojik olabilir diyor ogrenmek istedigim bu mikroba yakalanan varmi varsa tedaviyle geciyormu cvp verirsenz cok sevinirimù

HPV virusu ile bilgisi olan varmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bluetooth'u Açik Olan Virusten Kurtulamaz

Bluetooth'u Açik Olan Virusten Kurtulamaz

Bilgisayarların korkulu rüyası virüsler, cep telefonlarının da başının belası olmaya başladı. Özellikle bir işletim sistemi kullandığı için bilgisayar gibi çalışan cep telefonları risk altında. Antivirüs şirketleri bunlara yönelik yazılan virüs oranında son zamanlarda hatırı sayılır oranda artış gördüklerini söylüyor. Cebi tehdit eden virüslerin büyük bir çoğunluğu da cihazların kablosuz...
  2. bunlari yapabilecek olan varmi?

bunlari yapabilecek olan varmi?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Lokman Hekim HASTANESİ ile ilgili bilgisi olan ???

Lokman Hekim HASTANESİ ile ilgili bilgisi olan ???

sincan lokman hekim hastanesi bölümleri lokman hekim hastanesi doğum ücreti sincan doktorları kadın doğum doktorları LOKMAN HEKİM HASTANESİ ... Meleklerim ben ANKARADA ikamet ediyorum ve kendime ssk nın karşıladıgı özel bir hastane aramaktayım... Kadın hastalıkları ve doğum bölümü olan.. Tabi ararken hem ssk hemde ücretlerin farkının cok olmasını istemiyorum.... Araştırırken bu hastane ile...
  4. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  5. bilgisi olan varmı.?

bilgisi olan varmı.?

merhaba 1.5 yıllık evliyim.6 ay önce 1 düşüğüm oldu 2 haftalık(beta hcg 38 küsür)adetle.hiçbir müdahale olmadı.eşim sperm testi yaptırdı ve üroloji doktoru sperm testine göre spermde hareket olmadığını ve 6 ay içinde herhangi 1 hastalık oldumu veya ilaç kullandımı dedi.fakat hiçbir şekilde eşim hastalanmadı ve ilaç kullanmadı.sperm hareketsiz dedi.1 kez daha sperm testi istedi 3 gün...

Sayfayı Paylaş