gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hsg Çektirenler var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım hepinize selam,selam tüm meleklere kızlara, ya ben hsg filmi çektirdim sonucunu bugün yarın alacaksın dediler. Bende internetten sonuç alınabiliyor diye okumuştum bi kaç yerde sizler hemen sonuç aldınız mı paylaşır mısınız lütfen ?=

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bu konuyla ilgili en doğru bilgileri HSG Filmi Çektirenler Buraya linkimizde bulabilir.Filmi çektirenlerin yorumlarını okuyabilirsiniz...

Hsg Çektirenler var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Mısın

Var Mısın

Benımle uzun sürecek olan bir beraberlıge hazır mısın? bu öyle bir beraberlık olacak ki;boyutları sadece şu görünen alemden ıbaret degıl,belkı de öteler ötesınde de sürecek olan bır bırlıktelık olacak. Sana önce kendımden bahsedeyım ıstersen.Ben bır göçebeyım,hanı göçebelerı bılırsın,cadırlarını kurarlarken söküp yollarına revan olacakları günlerı de düşünürler,yüklerı hafıftır,topraga...
  2. Karın mı Var Derdin Var

Karın mı Var Derdin Var

İşte erkeklerin kendi aralarında söyledikleri ama bizim yüzümüze karşı hiçbir zaman söylemedikleri şey "karın mı var derdin var" Koca evine elleri bir suru kaset dolu olarak girer ve karısı: Kaynak : yorumla.net - karınmı var derdinmi var... ---- Niye bir suru kasete para verdin bizim evde teyp yok ki? ---- Sen sütyen aldığında ben soruyor muyum? Koca eve zil zurna sarhoş girer...
  3. izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

aciiiillllll...arkadaşlar ben ege üniversitesinde bebek tedavisine başladım ama benden rahim filmi istediler,üniversitenin randevusu doluymuş,tepecik kadın doğum hastanesininde doluymuş randevuları,başkada resmi evrağımla (emekli sandığı) rahim filmini çekincem bir yer varmı bildiğiniz yada uygun fiyata güvenilir bir hastane çok pahalıya çekiyorlar ne yapcam ya biri bana yardım etsin ne olur.:18:
  4. Tırnaklarınızda Mantar Var Mı?

Tırnaklarınızda Mantar Var Mı?

tırnak mantarı,tırnak mantarı nedir,tırnak mantarı nasıl oluşur,tırnak mantarı nasıl geçer,tırnak mantarı nasıl tedavi edilir,tırnak mantarı hakkında bilgiler Tırnağınızda mantar enfeksiyonu olduğunu düşünüyorsanız, mutlaka doktorunuza başvurun! Unutmayın, ayak ve tırnak mantarı, tedavisi mümkün olan bulaşıcı bir hastalıktır! 1. Tırnak Mantarı Nedir? Onikomikoz olarak adlandırılan bir...
  5. Hsg (rahim filmi ) sonrasi hamile kalan varmi?

Hsg (rahim filmi ) sonrasi hamile kalan varmi?

Arkadaslar polikistik over sendromu var bende. 2 yıllık evliyim. Evlendigimizden beri hic korunmadik. Düzenli kontrollerimi yaptirdim klomen tedavisi aldim ama bebegimiz olmadi. tuplerimde tikanma varmis. Hsg sonrasi acildi iki tupumde suan acik. Bnm durumumda olup hsg sonrasi hamile kalan varmi. Cok üzülüyorum artik bir bebegim olsun istiyorum ama henuz bir belirti yok. Doktor olmasi icin...

Sayfayı Paylaş