gebe
  1. bebetoo

bebetoo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    413
    Ödül Puanları:
    63

Hsg çektirip rahim kanalları kapalı çıkanlar..yardimmm edinn:(((

Konu, 'Gebelik' kısmında bebetoo tarafından paylaşıldı.

Arklar. Rahim.filmi cektirdim rahim kanalların kapalı çıktı.benim gibi bu durumu yasayipta hamile kalan varmı çok merak edioyorum.drum iki yol gösterdi biri laparoskopi diğeri tüp bebek.hangisini tercih ettiniz.sonuçları ne oldu... :((( lütfen cvp bekliyorum

2. Meleklerin Meleği :)

Meleklerin Meleği :) *Tüm hamişler toplandık Topik Sorumlusu* Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.148
    Ödül Puanları:
    93
    Cnm cok gecmıs olsun nerde oturuyorsun İstanbulsa seni bi doktora yonşendırebilirim o sana yapılması gereken neyse söyler cnm istersen tabi

bebetoo bunu beğendi.
  3. bebetoo

bebetoo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    413
    Ödül Puanları:
    63
    İst canım. Benimde Dr.um iyi ama tereddüt ettim ozeldemi olsam devlettemi. Zeynep kâmile de gidebilirsin dedi Dr.um kafam karıştı..allah yardım etsin herkese banada

4. Meleklerin Meleği :)

Meleklerin Meleği :) *Tüm hamişler toplandık Topik Sorumlusu* Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.148
    Ödül Puanları:
    93
    cnm valla devlete falan gıtme derım mustafa acet araştır bak ona gıt derım o en doğru kararı verır

Hsg çektirip rahim kanalları kapalı çıkanlar..yardimmm edinn:((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hsg çektirip hamiş kjalanlar buraya

hsg çektirip hamiş kjalanlar buraya

hadi kızlar hsg sonrası hamiş kalanlar buraya toplanalım.
  2. HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir ?

HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir ?

Bu konu; HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne olmak isteyen kadınlarda bebk olmama sebebplerinin araştırılmasında en çok kullanılan yöntemlerinden biri HSG yani rahim filmidir. Öyle ki sadece tüpleri tıkalı olduğu için anne olamayan hastaların hsg çektirdikten sonra hamile kaldıkları sık görülür bir olaydır. Çekilirken can yaktığı...
  3. HSG Rahim Filminde Tüpleri Kapalı Çıkanlar Gebe Kalabilir mi ?

HSG Rahim Filminde Tüpleri Kapalı Çıkanlar Gebe Kalabilir mi ?

Bu konu; HSG Rahim Filminde Tüpleri Kapalı Çıkanlar Gebe Kalabilir mi konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, meleklerimizin cevabını en çok merak ettiği sorulardan biri de hsg sonucu tüpler kapalı çıkarsa gebe kalınabilir mi sorusudur. Bu sorunun cevabı evettir. Çünkü bir önce ki konumuzda anlattığımız sebepler böyle bir olayın olmasını mümkün kılabilir. İşte konuyla ilgili...
  4. hsg(rahim filmi)!

hsg(rahim filmi)!

selam ben pazartesi günü rahim filmi çekilceğim ama çok tereddütlüyüm ve korkuyorum ağrısının kısa bir süre olduğunu doktorum söyledi acaba acısı ,yanması veya herhangi birşey oluyormu dayanabilirmiyim süresi ne kadar maksimum
  5. hsg rahim filmi cektirip hamile kalanlarr yardimmm !!!!

hsg rahim filmi cektirip hamile kalanlarr yardimmm !!!!

Merhaba hanimlarr. Araniza yeni katildim yorumlarinizi okudum.ve malesef bir cok kisiyle ayni sorunu yasiyorum. 5 yillik evliyim tam olarak 1.5 yildir korunmuyorum. Ara ara korunmadigimiz cok oldu ama hic hamile kalamadim. Gecen ay artik olmuyor dedik ve doktora gittik sonunda. Klomen ve catlatma ignesi oldum pko im. Normalde adetim hep gecikir ama bu sefer 28. Gunde yani bugun oldum... cok...

Sayfayı Paylaş