gebe
  1. canımınici

canımınici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Hsg icin yardim...

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında canımınici tarafından paylaşıldı.

Slm kizlar Hsg cektiren varmi bana yardimci olurmusunuz?? Ben hsg icin ankarada bi dr la görüstüm fiyatinin 600 lira oldugunu söyledi... Normalmi Bu fiyat...?? Hsg bütün kadin dogum hastaneleri cekiyormu?? siz cektiyseniz kaca cektiniz?? yardimci olun kizlar!!

2. suzuu

suzuu Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    43
    Cnm ben cektrdm devlette ucretsz bugun eltme randevu aldm hsgye erdem hastanesi ozel 300tl yarn gdcek 600abartmislar

3. canımınici

canımınici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap icin sagol... Deyilmi banada baya pahali geldi. Bu hastane ankaradami?? Ben ankarada yaptircam..
    Bana bütün asilaman 500 lira tutar ilaclarin yaklasik 600 lira ve hsg 600 lira yani bana baya pahaliya patliyor... sen ankarada iyi bir hastane taniyormusun?? Bana hemen randövü verecek bi hastane.. Ben yurtdisindayim ve 1 ay izin alcam asilamam 1 aya sigdirmam gerek...

Hsg icin yardim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Histerosalpingografi (HSG)

Histerosalpingografi (HSG)

hsg sonrası histerosalpingografi video hsg sonrası cinsel ilişki Daha önce de belirttiğimiz gibi erkekte yeterli sperm olması, kadında yumurtlama olması gebelik oluşumu için yeterli değildir. Overden salgılanan oosit Fallop tüpünün fimbriyaları (”saçakları”) tarafından alınmalı ve tüpün içine gönderilmelidir. Burada da oosit hücresi spermlerle karşılaşmalı ve döllenme gerçekleştikten sonra...
  2. Kızlar Yurtdışı İşlemleri İçin Acil Yardıma İhtiyacım Var

Kızlar Yurtdışı İşlemleri İçin Acil Yardıma İhtiyacım Var

Kızlar bir arkadaşımın Almanya'ya gitmesi lazım. Akraba ziyareti için.. Şimdi konuştuk konuyu. İkimizde internetten baktık birşeyler ama hiç birşey anlamadık :D Alman konsolosluğuna falan gidecekmişiz galiba ama ilk önce hangisine gideceğiz? Gitmeden yapılması gerekenler var mı? Varsa neler? Bunları bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim. Bu arada arkadaşımın pasaportu da yok :D Eminim burda...
  3. kizimin sagligi icin yardim edin

kizimin sagligi icin yardim edin

kizim cok hasta gözleri burnu akiyor atesli doktora götürdüm ilac verdi ama hala ayni banyo yaptirsam iyimi olur acaba yoksa dahami kötülesir nemiyor icmiyor cok üzülüyorum bu konuda yardimci olucaginiza inaniyorum lütfen neler yapabilirim kizim icin sürekli agliyor simdiden tsklr hepinize...
  4. çalışan anneler için kreş yardımı ne kadar veriliyor

çalışan anneler için kreş yardımı ne kadar veriliyor

Selam arkadaşlar.Ben çalışıyorum ve 3.5 yaşında ki kızımı da kreşe vermem lazım.Bir yerde duydum çalışan annelerin çocukları için kreş yardım parası veriliyormuş.Bu doğru mu ve ne kadar veriliyor ?
  5. asilama icin yardim ne olur...

asilama icin yardim ne olur...

Merhaba arkadaslar burda okudugum kadariyla tecrübeli arkadaslar var... banada yardim edin. Ben 3 yildir evliyim ve gebe kalamiyorum ben yurtdisinda kaliyorum burda bütün testlerim yapildi esiminde ama sorun yok. yinede olmuyor. ankarada iyi bir doktor tavsiye edecek kimse varmi. (Kadin doktor olmasi sartiyla) ve fiyatlar tam olarak ne kadar. ilk asilama ne kadar sürer benim isyerinden izin...

Sayfayı Paylaş