hsg rahim filmi cektirip hamile kalanlarr yardimmm !!!!

tarçınım

Yeni Üye
Üye
hsg rahim filmi cektirip hamile kalanlarr yardimmm !!!!
Merhaba hanimlarr.
Araniza yeni katildim yorumlarinizi okudum.ve malesef bir cok kisiyle ayni sorunu yasiyorum.
5 yillik evliyim tam olarak 1.5 yildir korunmuyorum. Ara ara korunmadigimiz cok oldu ama hic hamile kalamadim. Gecen ay artik olmuyor dedik ve doktora gittik sonunda. Klomen ve catlatma ignesi oldum pko im. Normalde adetim hep gecikir ama bu sefer 28. Gunde yani bugun oldum... cok uzuldum kendimi cok kaptirmisim hamile kalicagima tedavi gorunce insan umutlaniyormus. Doktorum 3 ay ayni tedaviyi uygulayacagiz demisti ama ben 3 ay daha bu psikolojiye dayanamicam ve pazartesi gidip rahim filmi cektirip sonra beklicem. Doktoruda arayip soyledim olur dedi. Ama bi yandandan korkmuyor degilim cok acirmii?? Ve film cektirdikten sonra hemen hamile kalanlar varmii??

canım öncelikle hoşgeldin bende aynı şeyleri yaşadım tıpkı senin gibi aralık ayında hsg çekindim hala bekliyorum bugun yarın olacak umuduyla ama hala olmadı öncelikle bilmelisinki ne yaparsak yapalım olacağı yoksa olmuyyyyyyyyyyooo ama umut dünyası bebek uğruna denemediğimiz şey kalmadı ama şu bi gerçekki hsg tıkanıklıkların açılmasına ve gebeliği kolaylaştırmaya yardımcı umarım bu yoldaki serüvenin bizler kadar uzamaz canım allah hakkında hayırlısını versin korkma mevzusuna gelince 5 dkkalık bi işlem alttan muayene olur gibi sedyede uzanıyosun sırt üstü canını acıtacak bi işlem değil doktorun iyi bi doktor ise canını acıtmayacakdır sadece ilacı kanülden rahimine yolladığında adet sancısı gibi anlık bi sancın oluyo okadar oda zaten film çekildikden sonra geçiyo işlem bitince kalkdığında çok hafif lekelenmem olacak okadar merak etme zor değil;););););););)

Hosbuldum cok sagol cevap verdigin icin. Insallah en kisa zamanda allah sanada nasip eder. Cok zor bi durum. Ben daha basindayim. Yarin gidiyorum film cektirmeye insallah bi kac aya hamile kalirim.. allahim isteyen herkeze nasip eder insallahh..

Okuyan varmi bilmiyorum ama ben yinede yazayim arkadaslarrr filmi cektirdimm ve hamileyimmm ilk aydan hamile kaldim cok mutluyum cok sukurr 5. Haftamin icindeymisim. Allahim kimseye aratmasin hepinize bu duyguyu yasamayi nasip etsin insallahh....

Merhaba bende bugun cektirdim hemen hamile kalmaknistyrm insallah siz cektrdikten kac gn snra brlikte olup hamile kaldiniz benim doktrum bir ay bebek yok dedi çünkü.

Ben 10 gun sonra hamile kaldim bazi doktorlar o ay korunulmasi gerektigini yada iliskinin yasak oldugunu soyluyorlarmis. Ama benim doktorum bu ay hamile kalma olasiligin cok yuksek demisti ve yasaklamadi iliskiyi. ve benim yumurtlama donemim kaymis yani daha gec yumurtlamam olmus adetime gore. Oyuzden hesap kitap yapmadan bence bir gun arayla iliski olmasi daha iyi cunku belli olmuyor net yumurtlama tarihi.

Geri