gebe
  1. melekk27

melekk27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

HSG (rahim filmi) nden kac gun sonra adet oldunuzz?

Konu, 'Gebelik' kısmında melekk27 tarafından paylaşıldı.

Herkese merhaba. Ben ocak 28de rahim filmi cekildim. Fakat o ay yumurta yok dendi bana daha dogru adetten bir gun once bana 4cm lik kistin var dendi. Adet oldum 9. Gun film cekildi. Iki gun sonra. Prof. Doktor ultrasyonla bakti kistin yok dedi yanlis gormuslerdir dedi. Herneyse anlatmaya devam edeyim filmi cemildikten 11 gun sonra felan 2 gun pembe lekem vardi. Film cekileli 27 gun oldu hala adet olmadim. Psikolojik mi bilmiyorum ama 3-4 gundur kasik agrim ara ara batmalar var. Yine tiksinti oluyorum aksam olunca zor yemek yaliyorum. Sabah mide bulantisi ile uyaniyorum. Geceleri karnim acikiyor ve acliktan uyaniyorum. Ve evde iki kez test yaptim birinde birsey yok tu birinde ikinci cizgi coook silik cikti boyle havaya kaldirinca isiga tutunca belli oluyordu. Sizce ben de ne oluyor doktoea gitmeye de korkuyorum. Rahim filmi cekilen varsa yorumlaya bilir mi. Yada fikri olan?

HSG (rahim filmi) nden kac gun sonra adet oldunuzz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

aciiiillllll...arkadaşlar ben ege üniversitesinde bebek tedavisine başladım ama benden rahim filmi istediler,üniversitenin randevusu doluymuş,tepecik kadın doğum hastanesininde doluymuş randevuları,başkada resmi evrağımla (emekli sandığı) rahim filmini çekincem bir yer varmı bildiğiniz yada uygun fiyata güvenilir bir hastane çok pahalıya çekiyorlar ne yapcam ya biri bana yardım etsin ne olur.:18:
  2. HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir ?

HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir ?

Bu konu; HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne olmak isteyen kadınlarda bebk olmama sebebplerinin araştırılmasında en çok kullanılan yöntemlerinden biri HSG yani rahim filmidir. Öyle ki sadece tüpleri tıkalı olduğu için anne olamayan hastaların hsg çektirdikten sonra hamile kaldıkları sık görülür bir olaydır. Çekilirken can yaktığı...
  3. hsg(rahim filmi)!

hsg(rahim filmi)!

selam ben pazartesi günü rahim filmi çekilceğim ama çok tereddütlüyüm ve korkuyorum ağrısının kısa bir süre olduğunu doktorum söyledi acaba acısı ,yanması veya herhangi birşey oluyormu dayanabilirmiyim süresi ne kadar maksimum
  4. HSG (rahim filmi) çekilmesi sonrasında hamile kalanlar

HSG (rahim filmi) çekilmesi sonrasında hamile kalanlar

rahim filmi sonrası hamile kalınırmı,rahim filmi sonrası hamile kalmak mümkünmü,rahim filmi sonrası gebe kalanlar,hsg sonrası gebelik hakkında bilgiler Histerosalpingografi (HSG, ilaçlı rahim ve tüp filmi veya röntgeni) kısırlık tedavisi gören hastalarda rahim içerisinin şeklen değerlendirilmesi ve tüplerin açıklığının araştırılması amacıyla yapılan bir işlemdir. HSG (rahim filmi)...
  5. Hsg (rahim filmi ) sonrasi hamile kalan varmi?

Hsg (rahim filmi ) sonrasi hamile kalan varmi?

Arkadaslar polikistik over sendromu var bende. 2 yıllık evliyim. Evlendigimizden beri hic korunmadik. Düzenli kontrollerimi yaptirdim klomen tedavisi aldim ama bebegimiz olmadi. tuplerimde tikanma varmis. Hsg sonrasi acildi iki tupumde suan acik. Bnm durumumda olup hsg sonrasi hamile kalan varmi. Cok üzülüyorum artik bir bebegim olsun istiyorum ama henuz bir belirti yok. Doktor olmasi icin...

Sayfayı Paylaş