gebe
  1. Demosh

Demosh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Hsg (rahim filmi ) sonrasi hamile kalan varmi?

Konu, 'Kadınlar' kısmında Demosh tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar polikistik over sendromu var bende. 2 yıllık evliyim. Evlendigimizden beri hic korunmadik. Düzenli kontrollerimi yaptirdim klomen tedavisi aldim ama bebegimiz olmadi. tuplerimde tikanma varmis. Hsg sonrasi acildi iki tupumde suan acik. Bnm durumumda olup hsg sonrasi hamile kalan varmi. Cok üzülüyorum artik bir bebegim olsun istiyorum ama henuz bir belirti yok. Doktor olmasi icin bi engel olmadgni soyledi

2. umudum01

umudum01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm bende iki yıllık evliyim hsg çekildim tıkanıklık yok ama benimde olmadı ayni sıkıntı yani

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    HSG rahim filmi sonrası ilk 6 ay içinde beklenir.Gebeliğin beklendiği en yüksek dönem ilk 3 aydır..Ovülasyon günlerinizi tespit edip bu günlerdeki birlikteliğe özen gösterirseniz gebe kalma şansınızı yükseltebilirsiniz.Lakin bir çok bayan gebe kalsada ,diğerlerinde gebelik gözlenmemektedir..

Hsg (rahim filmi ) sonrasi hamile kalan varmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir ?

HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir ?

Bu konu; HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne olmak isteyen kadınlarda bebk olmama sebebplerinin araştırılmasında en çok kullanılan yöntemlerinden biri HSG yani rahim filmidir. Öyle ki sadece tüpleri tıkalı olduğu için anne olamayan hastaların hsg çektirdikten sonra hamile kaldıkları sık görülür bir olaydır. Çekilirken can yaktığı...
  2. hsg(rahim filmi)!

hsg(rahim filmi)!

selam ben pazartesi günü rahim filmi çekilceğim ama çok tereddütlüyüm ve korkuyorum ağrısının kısa bir süre olduğunu doktorum söyledi acaba acısı ,yanması veya herhangi birşey oluyormu dayanabilirmiyim süresi ne kadar maksimum
  3. Hsg (rahim Filmi) Sonrasi Hamile Kalan varmı?

Hsg (rahim Filmi) Sonrasi Hamile Kalan varmı?

rahim filmi nedir,hsg nedir,rahim filmi çekip hamile kalanlar,rahim filmi sonrası hamile kalmak mümkünmü,rahim filmi çektikten sonra hamile kalma olasılığı nedir,rahim filmi hsg hakkında bilgiler Histerosalpingografi (HSG, ilaçlı rahim ve tüp filmi veya röntgeni) kısırlık tedavisi gören hastalarda rahim içerisinin şeklen değerlendirilmesi ve tüplerin açıklığının araştırılması amacıyla...
  4. HSG (rahim filmi) çekilmesi sonrasında hamile kalanlar

HSG (rahim filmi) çekilmesi sonrasında hamile kalanlar

rahim filmi sonrası hamile kalınırmı,rahim filmi sonrası hamile kalmak mümkünmü,rahim filmi sonrası gebe kalanlar,hsg sonrası gebelik hakkında bilgiler Histerosalpingografi (HSG, ilaçlı rahim ve tüp filmi veya röntgeni) kısırlık tedavisi gören hastalarda rahim içerisinin şeklen değerlendirilmesi ve tüplerin açıklığının araştırılması amacıyla yapılan bir işlemdir. HSG (rahim filmi)...
  5. hsg rahim filmi cektirip hamile kalanlarr yardimmm !!!!

hsg rahim filmi cektirip hamile kalanlarr yardimmm !!!!

Merhaba hanimlarr. Araniza yeni katildim yorumlarinizi okudum.ve malesef bir cok kisiyle ayni sorunu yasiyorum. 5 yillik evliyim tam olarak 1.5 yildir korunmuyorum. Ara ara korunmadigimiz cok oldu ama hic hamile kalamadim. Gecen ay artik olmuyor dedik ve doktora gittik sonunda. Klomen ve catlatma ignesi oldum pko im. Normalde adetim hep gecikir ama bu sefer 28. Gunde yani bugun oldum... cok...

Sayfayı Paylaş