gebe
  1. edirne

edirne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hsg(rahim filmi)!

Konu, 'Kadınlar' kısmında edirne tarafından paylaşıldı.

selam ben pazartesi günü rahim filmi çekilceğim ama çok tereddütlüyüm ve korkuyorum ağrısının kısa bir süre olduğunu doktorum söyledi acaba acısı ,yanması veya herhangi birşey oluyormu dayanabilirmiyim süresi ne kadar maksimum

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    öncelıkle aramıza hoşgeldın edirne :) ağrsı sıvı vucuttan çıktından sonra geçiyo 2 gün kadar lekelenme şeklınde kanaman oluyor.bende anestesisiz çektirdim filmi alet yerleştirilirken biraz can yakıcı oluyor bide işte sıvıyı verirken.yaklaşık işlem 15 dkka sürüyor işte hazırlanman dinlenmen 30 dk.yı buluyor.ayağa kalktıktan bi 5dkka sonrada sıvı kendını rahımden tamamen dışarı atıyor ve ağrı kesiliyor.şimdiden kolay gelsın Allah yardımcın olsun.hiç stres yapma kendını kasma biraz ağrılı evet ama öle abartılacak kadarda ağır bi işlem değil.

4. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    vallahi çok kısa süreli bir ağrı ama benimki çok ağrılı geçti kişiye göre değişiyor

5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    benim caım yanmadı ama kısa bi süreliğine adet sancısı oldu dayanılmayacak bi ağrıd değil ama sonrasında kanam oluyor bi ped bulundurmak lazım benim 2 gün ara ara leke gelmişti

6. gurbetim

gurbetim Forum Okuru

slm kizlar bende rahim filmi cektiricem ama cok korkuyorum arkadaslar ne olur yardim edin

7. nurhayatgov

nurhayatgov Forum Okuru

korkma canım kısa sürüyo. en azından şüphen kalkar ondan mı şundanmı demektense.allah yardımcın olsun,

8. Ebru77

Ebru77 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,
    Doğru yerde çektirirseniz korkmadan ağrısız çok kısa sürede sonuç alırsınız. Eğer İstanbul'daysanız Radyotom Fındıkzade de çektirmenizi şiddetle tavsiye ederim. Bende çok korkuyor, normal jinekolojik muayene de bile kasılıp ağrı duyuyordum. Geçen sene ağrısız ve başarılı olduklarını çok kişiden duyduğum için rahim filmimi Radyotomda çektirmeyi tercih ettim. İşlem Dr. Cevat Bey'in sabırla bilgilendirip endişelerimi gidermesine harcadığı vakitten çok daha kısa sürdü. Hem ağrısız olunca hemde tüplerimin açık çıkınca çok mutlu oldum. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

9. tarçınım

tarçınım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba hanimlar bende bugun katildim araniza. 5 yillik evliyim 1.5 yildir korunmuyoruz pko yum ama bebisim olmadi malesef gecen ay klomen kullandim ve catlatma ignesi vuruldum. Takmadigimi saniyordum ama bu sabah malum hasta oldum. Cok uzuldum. Pazartesi gunu tekrar doktora gidicem rahim filmi cektiricem. Belkide bosuna ugrastim okadar zaman. Belki kanallar tikali. Bilmiyorum ama bende film cektirip ilk ay hamile kalanlardan olmak istiyorum. Allahim isteyen herkeze en yakin zamanda nasip etain insallahhh.... cokk zor. Takmamak ve uzulmemek elde degil...

hsg(rahim filmi)! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HSG(Rahim Filmi) çekilenler buraya!!!

HSG(Rahim Filmi) çekilenler buraya!!!

Merhaba melekler, Ben de birçoğunuz gibi yıllardır bebek özlemiyle yanıyorum ve yanlış tedavilere, yanlış yönlendirmelere kurban gittim :18: Şimdi gücümü yeniden topladım tedaviye başladım ancak bana bu kadar beklememe rağmen yeni HSG çekecekler şimdi sizlerin yardımına ihtitacım var HSG (rahim filmi) çekilenler bana deneyimlerinizi anlatır mısınız? Ama lütfen korkutmayın :bangin:
  2. izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

aciiiillllll...arkadaşlar ben ege üniversitesinde bebek tedavisine başladım ama benden rahim filmi istediler,üniversitenin randevusu doluymuş,tepecik kadın doğum hastanesininde doluymuş randevuları,başkada resmi evrağımla (emekli sandığı) rahim filmini çekincem bir yer varmı bildiğiniz yada uygun fiyata güvenilir bir hastane çok pahalıya çekiyorlar ne yapcam ya biri bana yardım etsin ne olur.:18:
  3. HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir ?

HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir ?

Bu konu; HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne olmak isteyen kadınlarda bebk olmama sebebplerinin araştırılmasında en çok kullanılan yöntemlerinden biri HSG yani rahim filmidir. Öyle ki sadece tüpleri tıkalı olduğu için anne olamayan hastaların hsg çektirdikten sonra hamile kaldıkları sık görülür bir olaydır. Çekilirken can yaktığı...
  4. HSG (rahim filmi) çekilmesi sonrasında hamile kalanlar

HSG (rahim filmi) çekilmesi sonrasında hamile kalanlar

rahim filmi sonrası hamile kalınırmı,rahim filmi sonrası hamile kalmak mümkünmü,rahim filmi sonrası gebe kalanlar,hsg sonrası gebelik hakkında bilgiler Histerosalpingografi (HSG, ilaçlı rahim ve tüp filmi veya röntgeni) kısırlık tedavisi gören hastalarda rahim içerisinin şeklen değerlendirilmesi ve tüplerin açıklığının araştırılması amacıyla yapılan bir işlemdir. HSG (rahim filmi)...
  5. Ağrısız rahim filmi HSG nasıl çekilir?

Ağrısız rahim filmi HSG nasıl çekilir?

Rahim filmi, rahim boşluğu, tüpler ve karın boşluğunun alt bölümünü incelemek için çekilen özel bir röntgen filmidir. “HSG” kısaltması “rahim ve tüp filmi” anlamına gelen “Histero-Salpingo-Grafi” kelimelerinin baş harfleridir. Rahim Filmi HSG 50 seneden uzun zamandır bilinen ve uygulanan bir inceleme yöntemidir. Ancak son yıllarda ilerleyen teknoloji, gelişen cihazlar ve yeni teknikler...

Sayfayı Paylaş