gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

hüdaverdi geyikleri

Konu, 'Çöplük' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

- ali bey amca
    + efendim
    - sana niye ali bey amca diyolar ali bey amca
    + sen sorasın diye
    - peki niye bana hüdaverdi diyolar ali bey amca
    + ne bileyim oğlum ben
    - hüda mı veriyorum ben ali bey amca hem hüda ne demek ki
    + ya sabır…

- ali bey amca
    + heee
    - lahmacun istemiştin ya
    + eee
    - bulamadım bende macun aldım :ehmm:

- ali bey amca
    + efendim
    - ali bey amca
    + efendim
    - ali bey amca
    + efendim
    - ali bey amca
    + efendim
    - şuncacık çocukla sidik mi yarıştırıyosun ali bey amca pes et artık ya : [​IMG][​IMG]

+ali bey amca
    -efendim
    +çocuk nası yapılıyo
    -leylekler getiriyo
    +o zaman sizin eve bi leylek girdi biraz önce, elinde güğümler vardı ali bey amca.... [​IMG]

(ali bey amca banyodadır hüdaverdi dalar banyoya)
    - ali bey amca bi müsade etde şunları yıkıyım
    + napıyosun hüdaverdi o elindeki ne
    - mualla teyzenin fotoğraf makinasının filmleri bana para verdi git bunları banyo ettir dedi saf kadın o kadar para bi banyo için verilirmi dur ali bey amca ben şunları bi yıkıyım mualla teyze bekliyo..

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hüdaverdi geyikleri

:huhe::huhe:çok komik ya emegine saglık

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hüdaverdi geyikleri

:hhh::hhh::hhh:
    emeğie sağlık canım çok komikti:hhh:

4. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu hüdaverdi çok şekerdi yaa.kocaman gözlüklü şeeey.hahaha

hüdaverdi geyikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geyik Boynuzu

Geyik Boynuzu

geyik boynuzu tozu falda geyik boynuzunun faydaları boynuzu faydaları falda GEYİK BOYNUZU Rivâyet edilir ki: Hasan Sezâî Efendi zamânında, Edirne'de, kötü yola düşmüş bir kadın vardı. Bir zaman bu kadın hâlisâne olarak tövbe edip, eski hâlinden vazgeçti. Sâlih ameller işlemeye başladı. Fakat, uygunsuz kimseler tarafından tedirgin ediliyor, rahat bırakılmıyordu. Bu kadın Hasan Sezâî'ye...
  2. geyik muhabbetler

geyik muhabbetler

geyik muhabbetler komik geyik muhabbetleri '** Sık sık ameliyat olun, içiniz açılır! ** Oğlumun adını mafya koydum, artık ben de mafya babasıyım... ** Yazılıdan sıfır aldım, ama öneli olan katılmaktı... ** 1959´da içilen kahvelerin hatrı doldu, duyurulur. ** Yasamaya ayrı, yürütmeye ayrı zaman mı? Ben darbe kullanıyorum. Yıkıyorum, çıkıyorum. ** Sizde bit şampuanı var mı? Kirlendi...
  3. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  4. Hareketli Geyikler

Hareketli Geyikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. gezegen geyikleri

gezegen geyikleri

merkür: ya bi s. git ya popomu yaktın güneş: lan ip. sana bi koyarım çıkarsın sistemden dötün donar mars: kaç kere dedim bu iş olmaz bırak peşimi diye neptün: ya benim olursun ya kara deliğin dünya: bırakın kızı nen jüpiter: sen sen ufaklık gel bakim buraya uranüs: buyur abi bi mesele mi var jüpiter: güneş dingili tutuldu artık sistemin sefiri benim haraçları ben topluyorum bundan...

Sayfayı Paylaş