gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hüdhüd kuşu

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Şeref ve mala, azap ve sıkıntıdan kurtulmaya, elçiye yahut casusa, misafir gelmesine delalet eder.

Hüdhüd kuşu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuş

Kuş

Kuş Türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin...
  2. Yaşar - Kuşlar

Yaşar - Kuşlar

Sensiz olmadı ellerime kelepçe Vurdun kalmadı ayrılığa gerekçe Nasıl ki evlerin odaları varsa Nasıl ki kuşların yuvaları varsa Gönlün mabedimdir Omrüm al senindir Gördüm gözümü ilk açışımla Döndüm dolaştım ellerine Başım nasıl hasret dizlerine Aşkım sen sakın kuşlara uyma Sensiz olmadı en sonunda nihayet Bitti kalmadı şarkılarda keramet Sensiz olmadi en sonunda nihayet Bitti kalmadı şarkılarda...
  3. Sekreter Kuşları

Sekreter Kuşları

kuşlar neyle beslenir kuşlar ne ile beslenir sekreter kuşu video ebabil kuşları nerede yaşar sekreter kuşu Sekreter kuşları sadece Afrika'da yaşarlar. Ağaçlarda ve çok yükseklerde yaptıkları yuvalarını yaprak, ot ve tüylerle döşerler ve bu malzemeleri her yıl yenilerler. Sekreter kuşları daha çok yılanla beslenirler ve çok ilgi çekici bir yöntemle yılan avlarlar. Bir yılanla karşılaşan...

Sayfayı Paylaş