gebe
  1. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

hukuk bolumunde neden kımse yok acıl sahte kımlık

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında burçinduman tarafından paylaşıldı.

esım sahte kımlıkle yakalandı fakat bana kımlık para cezasına carptırıldı dedı eskı suçundanda 11 ay hukum gıymıstı sımdı onu yatıyormus bılgısı olan varmı acılll detayları hukuk bolumunde yazıyor

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
hukuk bolumunde neden kımse yok acıl sahte kımlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gerçekmisin yoksa Sahtemi

Gerçekmisin yoksa Sahtemi

Geçen yazdı arkadaşımla alışverişe çıkmıştık birlikte daha annemler olmadan ilk çarşıya çıkış iznimi almıştım :D:D Neyse gezdik dolandık yeni bir elbise alımıştım onu magazada giydim çıkarmak istemedim onunla çıktım dışarıya,sonra bayağı yorulmuştuk bir kafeye oturduk biraz daha sonra kafenin sağ tarafında bir kaç erkek gurubu vardı onlar bize bakıyorlarmış.Neyse aldırmazlıktan geldik falan...
  2. Ne kadınlar sevdim zaten yoktular kimin şiiri

Ne kadınlar sevdim zaten yoktular kimin şiiri

Merhaba kızlar Ne kadınlar sevdim zaten yoktular kimin şiiri acaba. Bu şiiri çok beğeniyorum ama kimin olduğunu hala bilmiyorum yahu yardım lütfen :)
  3. Sahte kimlik kımse bılgısı yokmu:(

Sahte kimlik kımse bılgısı yokmu:(

merhaba. benm esım 25 kasım 2012 de yakalandı 11 ay hukum gıymisti fakat yakalandıqı gun eşimde sahte kımlık vardı parmak ızlerınden esimin ismi soy ısmı fılan cıkmıs lakin esime para cezası vermısler yani esimin anlattıgı bana kımlıkten para cezası aldım dedi suandada 11 ayını yatacak bole bırsey mumkunmu sahte kımlık para cezasına cevrılırmı yoksa uzun sure yatacakta banamı soylemıyor SAHTE...
  4. DEVLETLER (uluslararası) HUKUKU NEDİR ?

DEVLETLER (uluslararası) HUKUKU NEDİR ?

devletler hukuku nedir,devletler özel hukuku nedir,devletler genel hukuku ,uluşlararası hukuk nedir,devletler hukuku hakkında bilgiler, Devletler Hukuku Farklı ülkeler ve bu ülkelerin yurttaşları arasındaki ilişkileri düzenleyen kurallar ve gelenekler bütünüdür. Bu geniş alan genellikle devletler özel hukuku ile devletler genel hukuku (ya da devletler hukuku) olarak ikiye ayrılır....
  5. Sahte parfümlerin zararları nelerdir?

Sahte parfümlerin zararları nelerdir?

Parfüm kadın erkek herkesin güzel kokmak adına en çok tükettiği kozmetikler den biri.Parfümler doğal olabileceği gibi ,laboratuvar ortamında sentetik maddelerden üretilebilmektedir.Parfümer genelde esans yada gerçek özüt barındırır.Parfüm hakkın da daha detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.Öncesi , Açık Parfümün Zararları , Ucuz Parfümün Zararlarını Biliyor musunuz adlı...

Sayfayı Paylaş