gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hükümet 300 TL sözünü tutacak mı?

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hükümetin seçimlerden önce memur ve emeklilere yapacağını söylediği 300 TL'lik ödeme gündemden düşmüyor. Bağımsız Eğitimciler Sendikası (BES) Genel Başkanı Gürkan Avcı, Hükümetin seçimlerden önce memur ve emeklilere bir defaya mahsus yapacağını söylediği 300 TL'lik ödemenin halen yapılmadığını hatırlatarak, "Hükümet 300 TL sözünü yerine getirisin" diye konuştu.
    2009 Yerel Seçimlerinden önce Başbakan Yardımcısı ve Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Nazım Erken’in, piyasayı canlandırmak için yeni önlem paketinde memur ve emekliye bir defaya mahsus, harcama amaçlı, 300 TL’lik ödeme planladıklarını söyleyen BES Genel Başkanı Gürkan Avcı, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın “Ben öyle bir ödeme sözü vermedim” şeklindeki ifadesini devlet ciddiyetiyle, hükümet etme etiğiyle ve kamu yönetimi disipliniyle bağdaştırmalarının mümkün olamayacağını kaydederek, “Hükümet ‘300 TL’ sözünü biran önce yerine getirsin.

Holdingleri, Patronları, İşadamlarını memnun edeceğim derken, emekçileri, çalışanları, memur ve işçileri, onların dul ve yetimlerini unutmasın. Ekonomik kriz, memuru, emekliyi, dar ve sabit gelirlileri iyice fakirleştirdi. Ekonomik krizin etkileri iyice hissedilmeye başlandı. Söz ağızdan çıkmıştır. Başbakan, ‘300 TL’ sözünü yerine getirmekle mükelleftir” dedi.

Hükümet 300 TL sözünü tutacak mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hükümet

hükümet

Bakanlar kurulunu topluca yahut bakanların bir kısmını bir arada görmek, işleri organizeli yürütmeye, rekabet ve göz boyamaya delalet eder
  2. Memur ve emekliye 300 TL

Memur ve emekliye 300 TL

Devlet Bakanı Nazım Ekren, piyasayı canlandırmak için yeni önlemler alacaklarını söyledi. Dolardaki şok artış, ekonomide tehlike çanlarını artırınca AKP, yeni bir paketi gündemine aldı. Ekonomiden sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, iç tüketimi artırarak piyasayı canlandırmak üzere memur veya emeklilere 200-300 TL tutarında harcama amaçlı bir defaya mahsus ödeme yapılması...
  3. Emeklilerin 300 TL hayali

Emeklilerin 300 TL hayali

Emekliler, hükümetten bir defaya mahsus 300 TL verilmesiyle ilgili yeni bir adım bekliyor. Ekonomiden sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, iç tüketimi artırarak piyasayı canlandırmak üzere memur veya emeklilere 200-300 TL tutarında harcama amaçlı bir defaya mahsus ödeme yapılması yönünde hazırlık yapıldığını açıklaması ve Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan’ın da...
  4. 5 tl ye boncuklu patik alır mısınız?

5 tl ye boncuklu patik alır mısınız?

floş ipten patik modelleri siyah olan floş ipiyle lila olan patiklik iple örülüyor ve sadece 5 tl ye varmı isteyen istediğniz renkte yapılır:)
  5. 100 TL ye iş sahibi olmak.Hemde oturduğunuz yerde.Nasıl mı?

100 TL ye iş sahibi olmak.Hemde oturduğunuz yerde.Nasıl mı?

Merhaba,yeni başlamış olduğum işinde heyecanı ve hızıyla hemen üye olup buradada bu konuyu sizinle paylaşmak istedim. Pazarlamasına başlamış olduğum firmanın söylemi ve kendi bakış açımı katarak biraz açıklamak istiyorum.>Firma gümüşe farklı bir bakış açısıyla baktık ve 250.000 çeşit ürünümüz içinden 600e yakın çeşit seçerek bir katalog oluşturduk ve evde para kazanma kolaylığıyla sizlere...

Sayfayı Paylaş