gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hükümet Kadın 2 Filmi Geliyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hükümet kadın 2 hükümet kadın filmi

Sevgili melekler, bu yılın başında ocak ayında vizyona giren Hükümet Kadın filminin beğenilmesinin ardından başlanan Hükümet Kadın 2 filminin çekimleri sona erdi. Tam 1.384.613 kişi tarafından izlenen film, sezonun en çok beğenilen ve izlenen filmleri arasına girmişti. İşte haberin detayları..

hukumet-kadin.jpg

Demet Akbağ'ın 'Hükümet Kadın 2' filminin, çekimlerini tamamladı. Sermiyan Midyat'ın yazdığı ve yönettiği BKM Film yapımı, Hükümet Kadın'de Demet Akbağ'a ilk filmdeki oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Mahir İpek, Ercan Kesal, Gülhan Tekin, Burcu Gönder, Ayberk, Atilla'nın yanı sıra genç kuşağın pekçok başarılı ismi de filmde rol alıyor.

Filmin ilkinde hayata gözlerini kapayan Xate (Demet Akbağ) ve eşi Aziz Veysel'in (Ercan Kesal) yaklaşık 10 yıl önceki maceralarını beyazperdeye yansıtan filmde yine kalabalık bir Mardin ekibi de yer aldı.

Hem kamera önünde hem de arkasında çalışan Mardinli ve Midyatlı’lar da ilkini çok beğendiklerini her fırsatta dile getirdikleri hikayenin ikincisinde de yer almaktan çok keyifliler.

'Hükümet Kadın 2' Kasım 2013'te seyirciyle buluşacak.

MaWiM bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Abartıyorlar ya filmi, vizontele tanında olması beklenen filme gitmiştim Mawim'le de pek hoşuma gitmedi, bir kaç repliği haricinde vasat bulmuştum filmi. Aslında Türk insanının gülmeye ihtiyacı var. Bu filmde bana göre onu kanıtlıyor. Neyse bekleyelim görelim bakalım nolcak :)

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben ilkini izlemedim hatta bu haberi yazarken unutmayım not alayım da bir ara izleyim diyordum, çünkü Demet Akbağ'ın köy kadını tiplemelerine bayılırım. Demek siz beğenmediniz, daha çok merak ettim şimdi :S

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Evet sadminin de dediği gibi birlikte izledik ama aman aman çok büyük keyif almadık. İlove you filmini ben daha çok beğenmiştim. Hükümet Kadın filminde birkaç replik ve sahne dışında bizi güldüren çok yer olmadı ama filmin ikinci bölümü nasıl olur bilemiyorum zaten son kısımları çok hızlı gelişti ve sonlandı. Eşime de söylemiştim bunu olayları hızlı geçiştirdiler daha farklı şeyler bekliyordum diye... Bekleyelim bakalım ikinciyi belkide çok daha farklı şeyler olur yada beklentimizin üstünde bir film olabilir:)

SadmiN bunu beğendi.
Hükümet Kadın 2 Filmi Geliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hükümet Gibi Kadın

Hükümet Gibi Kadın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hükümet Kadın Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Hükümet Kadın Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Bu konu; hükümet kadın filmi tanıtımı ve fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü ve başarılı oyuncu Demet Akbağ yepyeni ve komik bir sinema filmiyle Ocak ayı içinde izleyicisiyle buluşacak. Hükümet Kadın adlı filmde doğuda görev alan kadın belediye başkanını canlandıracak olan Demet Akbağ ' a filmde Ercan Kesal, Bülent Çolak, Cezmi Baskın, Mahir İpek, Rıza Akın,...
  3. Hükümet Kadın Film Fragmanı

Hükümet Kadın Film Fragmanı

Bu konu Hükemet kadın filminin konusu ve fragmanına yer vermektedir. Bana göre yılın yerli film dalında en komik filmlerinden biri olacak Hükümet Kadın, güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. En kısa zamanda eşimle birlikte bizde bu filmi izlemek için sinemanın yolunu tutacaz. Fragmanı bile insanı güldürmeye yetiyor full filmi düşünemiyorum bile:D:D Demet...
  4. Hükümet Kadın 2 Filmi Tanıtım Fragmanı ve Konusu 2013

Hükümet Kadın 2 Filmi Tanıtım Fragmanı ve Konusu 2013

hükümet kadın 2, hükümet kadın 2 filmi, hükümet kadın 2 fragmanı Sevgili melekler, Hükümet Kadın filminin ilgi görmesinin ardından Hükümet Kadın 2 filmi de 8 Kasım'da vizyona giriyor. İlk filmde hayata gözlerini kapayan Xate ( Demet Akbağ )ve eşi Aziz Veysel'in ( Ercan Kesal ) yaklaşık 10 yıl önceki maceralarını beyazperdeye aktaracak. Demet Akbağ, ikinci filmde ilkinde de olduğu gibi,...
  5. Hükümet Kadın Filmi Mahkemeye Verildi!

Hükümet Kadın Filmi Mahkemeye Verildi!

hükümet kadın, hükümet kadın filmi, hükümet kadın sermiyan midyat Sevgili melekler, Habertürk'te yer alan habere göre Hükümet Kadın filmi mahkemelik oldu. Yönetmen ve başrol oyuncularından Sermiyan Midyat'ı mahkemeye veren ise, filmde hayatı anlatılan Zekiye Midyat'ın oğlu Ferit Midyat. Sebebi ise ailenin maskara edilmesi, annesinin 5 dil bildiği halde cahil bir kadın olarak gösterilmesi....

Sayfayı Paylaş