gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hükümet Kadın Film Fragmanı

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu Hükemet kadın filminin konusu ve fragmanına yer vermektedir. Bana göre yılın yerli film dalında en komik filmlerinden biri olacak Hükümet Kadın, güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. En kısa zamanda eşimle birlikte bizde bu filmi izlemek için sinemanın yolunu tutacaz. Fragmanı bile insanı güldürmeye yetiyor full filmi düşünemiyorum bile:D:D

Demet Akbağ ve Ercan Kesal'in başrollerini oynadığı Hükümet Kadın fragmanına birlikte bir göz atalım şimdiden izleyenlerin kahkalarını duyar gibiyim hahaha

Midyat'ta yaşayan, 8 çocuk annesi Xate okuma yazması olmayan bir kadındır. Fakat çevresindekilerden tek farkı kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıdır. Bir gün, hiç beklenmedik biçimde kendisini Midyat'ın Belediye Başkanı olarak bulur! Ev kadını olarak ne kadar işinde iyiyse, çocuklarına rağmen Başkanlığı da o kadar iyi götürmeye niyetlidir.
    Kısa zamanda 'Hökümet' gibi kadın olduğunu kanıtlayan Xate, her türlü problemi de kendi kadınca yöntemleriyle çözmenin yolunu bulur.Artık sadece Midyat halkı için değil, ülkedeki diğer insanlar için bile hayat eskisi gibi olmayacaktır.
    Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat'ın yazıp yönettiği komedi filmi Güneydoğu'da yaşayan ve görev yapan ilk kadın belediye başkanının, sekiz çocuklu Xate'nin hikayesini beyazperdeye aktarıyor. Çekimleri Mardin'in Midyat ilçesinde gerçekleştirilen filmin başrollerinde Demet Akbağ, Ercan Kesal ve Bülent Çolak bulunuyor...

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Geçenlerde eşimle Hükümet Kadın filmini izledik Sermiyan Midyat'ın daha önce ki İ Love You filmini açıkcası daha çok beğendik. İzlenmeye değer mi derseniz evet hoşça vakit geçirmek istiyorsanız bu filmi sıkılmadan izleyebilirsiniz. Demet Akbağ yinhe güçlü oyunculuk yeteneğini konuşturmuş filmi izlemek isteyenlere tavsiyemdir.

Hükümet Kadın Film Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hükümet Gibi Kadın

Hükümet Gibi Kadın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hükümet Kadın Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Hükümet Kadın Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Bu konu; hükümet kadın filmi tanıtımı ve fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü ve başarılı oyuncu Demet Akbağ yepyeni ve komik bir sinema filmiyle Ocak ayı içinde izleyicisiyle buluşacak. Hükümet Kadın adlı filmde doğuda görev alan kadın belediye başkanını canlandıracak olan Demet Akbağ ' a filmde Ercan Kesal, Bülent Çolak, Cezmi Baskın, Mahir İpek, Rıza Akın,...
  3. Hükümet Kadın Filmine Şok Dava !

Hükümet Kadın Filmine Şok Dava !

Bu konu; Hükümet Kadın Filmine Şok Dava haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Demet Akbağ'ın başrolünde oynadığı ve geçtiğimiz günlerde vizyona giren yeni filmi Hükümet Kadın filmine şok bir dava açıldı. Mardin'de yaşayan emekli bir din görevlisi filmin Mardin kültürüne hakaret edici bir koınusu olduğu ve bunun için 10 milyon dolarlık tazminat davası açtığını söyledi. İşte...
  4. Hükümet Kadın 2 Filmi Geliyor!

Hükümet Kadın 2 Filmi Geliyor!

hükümet kadın 2 hükümet kadın filmi Sevgili melekler, bu yılın başında ocak ayında vizyona giren Hükümet Kadın filminin beğenilmesinin ardından başlanan Hükümet Kadın 2 filminin çekimleri sona erdi. Tam 1.384.613 kişi tarafından izlenen film, sezonun en çok beğenilen ve izlenen filmleri arasına girmişti. İşte haberin detayları.. Demet Akbağ'ın 'Hükümet Kadın 2' filminin, çekimlerini...
  5. Hükümet Kadın 2 Filmi Tanıtım Fragmanı ve Konusu 2013

Hükümet Kadın 2 Filmi Tanıtım Fragmanı ve Konusu 2013

hükümet kadın 2, hükümet kadın 2 filmi, hükümet kadın 2 fragmanı Sevgili melekler, Hükümet Kadın filminin ilgi görmesinin ardından Hükümet Kadın 2 filmi de 8 Kasım'da vizyona giriyor. İlk filmde hayata gözlerini kapayan Xate ( Demet Akbağ )ve eşi Aziz Veysel'in ( Ercan Kesal ) yaklaşık 10 yıl önceki maceralarını beyazperdeye aktaracak. Demet Akbağ, ikinci filmde ilkinde de olduğu gibi,...

Sayfayı Paylaş