gebe
  1. Cimcime_Prenses

Cimcime_Prenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

hulahop ile göbeklerin gitme vakti geldi :)

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında Cimcime_Prenses tarafından paylaşıldı.

hulahop çevirmek hulahop fiyat nerede satılır satın al arkadaşlar denenmiş uygulanmış ve çok eylenceli bir şey bu.
    bununla göbeğinize kaybolll diye bilirsiniz :D

sölüyorum hulahop çevirin

hele müzikle çok eyelenceli oluyor ve süpper göbek eritiyor tabi ilk başta çevirmek çok kolay değil ama öğrenmesi çok koolay :)

tavsiye ederim arkadaşlar :)

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ya güzelde çevirmek zor öğrenmek lazım

3. ayahel

ayahel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa cevirmesi cok kolay gobekler ama bende hulahop yok gitip alsam mi napsam

4. Cimcime_Prenses

Cimcime_Prenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    alın bence zaten çokda palaı bişi değil 1.5 2 tl fiyatı

5. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    oof hiç yapamam sağol canım

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ya nerede satılır ben gaziosmanpaşadayım bu yakınlarda bulabilirmiyim

7. Cimcime_Prenses

Cimcime_Prenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    oraları bilmem ama oyuncakcılarda oluyor genelde

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aaa alıcam bundan deniycem bakalım bence işe yarar :D :D çeviren kadında da yok gibi

hulahop ile göbeklerin gitme vakti geldi :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlasilan gitme vakti geldi

Anlasilan gitme vakti geldi

Sus yüreğim sus…Sus…Sadece gidelim,sadece yürüyelim,yapayalnız,tek başımıza…Haydi yüreğim sus ve gidelim… Onca sevgiden,onca özlemden,onca acıdan sonra gitme vakti gelmedi mi yüreğim?Haydi yüreğim gidelim bu yerlerden,bu gönülden,bu diyardan…Anlamadılar ki bizi,anlamak istemediler..Bizi yalnızlığa idam ettiler,etmek istediler;girmek,gitmek istediğimiz yerlerde…Sus yüreğim sus…Sus…Sadece...
  2. ceketleri hazırlamanın vakti geldi

ceketleri hazırlamanın vakti geldi

Kadınların erkeklere göre çok şanslı olduğunu düşünüyorum, özellikle moda konusunda! Yeni sezonda, biz kadınlar için birbirinden farklı ve güzel modellerde ceket modelleri hazırlandı. Siz de kendinizi yeni sezona hazırlayın! 2010 Sonbahar-Kış modasında derinin hâkim olduğunu görüyoruz. Hem günlük hem de ofis kullanımına uygun deri ceketlerden mutlaka edinin! Blazer ceketler yeni sezonun...
  3. Nicklerinizin değişme vakti geldi!!!

Nicklerinizin değişme vakti geldi!!!

En yeni nickleri beğeninize sunuyorum arkadaşlar iletinizin değişme vaktinin geldiğini düşünüyorsanız bu nickler tam size göre coca qolaım haYatın Tadıyım,roccoyum çoqh sheqerım,aLbeniiyüm bahaném çooqh,ülqher çhikolaTaLı goFredüm ßénü séfmeééén vaR mı_? özür dilerim elini tuttuğum için, özür dilerim gözlerine baktığım için, özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan...
  4. Gitmeyi Biliyorsan Gel!

Gitmeyi Biliyorsan Gel!

Her sabah aynı güne uyanmak ne demektir, bilir misin sevgili? Ne zaman gönülden sevsem, kendini tekrar ediyor aşkın kaderi. Bu yüzden, bu aşkımın son yolculuğudur. Birini sevmek, ömürden koca bir parça vermektir. Kendine saklayacağın, öğreneceğin, eğleneceğin vakti, başkasına hediye etmektir. Gün gelip geriye baktığında, boşa kaybedilmiş zamanların yasını tutmayı istemiyorum. Ne zaman şöyle...

Sayfayı Paylaş