gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Hülya avşar’ın yıllar önce burun kıllarını kim kesmiş?

Konu, 'Magazin' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

hülya avsar killi ami hülya avşarın kıllı amı avşar ın amı avşarın avşar Türkiye gündemi bitti gördüğünüz gibi Hülya'nın burun kılları gündeme oturdu :D

HÜLYA AVŞAR’IN YILLAR ÖNCE BURUN KILLARINI KİM KESMİŞ? İŞTE AVŞAR’IN AÇIKLAMALARI!...

Yıllar önce Neco ile bir fotoromanda oynayan Hülya Avşar'ın burun kıllarını kesmiş Hülya Avşar programına önceki akşam şarkıcı Neco konuk oldu. Yıllar önce Neco ile bir fotoromanda oynayan Hülya Avşar “İlk defa itiraf ediyorum; o zamanlar gencim, müthiş güzelim. Çekimler sırasında Neco yanıma geldi, bir makas istedi ve burun kıllarımı kesti. O an utançtan yerin dibine geçtim, bittim” dedi.

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    iğğğrenççç yyaaaaa

Hülya avşar’ın yıllar önce burun kıllarını kim kesmiş? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burundan Kıl Çekme

Burundan Kıl Çekme

kıl cekme oyunu rüyada burnundan kıl çekmek çekme oyunları rüyada çekmek burundan http://flash.li.ru/wrestle/1803/3/nose.swf
  2. Önce yolunu sonra boğazını kestiler

Önce yolunu sonra boğazını kestiler

Ankara'da garsonluk yapan genç kızın yolu kesen zanlı yada zanlılar, dövdükten sonra boğazını keserek öldürdüler. Ankara’da bir lokantada garsonluk yaparak kazandığı 15 YTL yevmiye ile ailesinin geçimine katkıda bulunan 21 yaşındaki Nesrin Korkmaz, dövüldükten sonra boğazı kesilerek öldürüldü. Ostim’deki işyerinden saat 20.30’da çıkan ve evine yaklaşık 500 metre uzaklıkta otobüsten...
  3. Hülya Avşar’ın bütün banka hesaplarına el konuldu

Hülya Avşar’ın bütün banka hesaplarına el konuldu

Uzanlar’dan film çekmek için aldığı 300 bin dolar yüzünden iki yıldır TMSF ile başı dertte olan Hülya Avşar, dün bir şok daha yaşadı. TMSF’ye geçen yıl 1 milyon 150 bin dolar ödemesine karşın, yaklaşık 1 milyon dolar daha borcu bulunduğu iddiası ile Avşar’ın bütün banka hesaplarına el konuldu. TMSFBaşkanı Ahmet Ertürk’e ateş püsküren sanatçı, "Bu parayı kesinlikle ödemeyeceğim"...
  4. burun üzeri kıllar

burun üzeri kıllar

burun üstü kılları burun üzeri kıllar
  5. Kurban Kesmek Kimlere Vacip Kılınmıştır?

Kurban Kesmek Kimlere Vacip Kılınmıştır?

kimler kurban kesebilir kurban kesmenin şartları kurban kesmek için gerekenler Kurban kesecek kişiler için istenen şartlar hakkın da sizlere dini bilgileri sunuyoruz. Kurban kimlere vaciptir? Kimler kurban kesebilir? Kurban kesmenin şartları nelerdir gibi sorularınızın yanıtlarını aşağıda ki sizler için paylaştığımız bilgiler için de bulabilirsiniz. işinin kurban kesmekle mükellef...

Sayfayı Paylaş