gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hülya Avşar 1 Milyon TL Ödeyecek!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hülya avşar hülya avşar haberleri hülya avşar 2011 mustafa konuş ile ilgili bilgiler burada melekler. Oses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz programlarında ki jüri üyeliği görevleriyle sürekli ekranlarımızda olan Hülya Avşar, sık sık kilo alıp vermesi ve diyetleri ile magazinde sık sık yer alıyor melekler :) Ancak bu kez can sıkıcı bir haberle gündemde. Hülya Avşar 1 milyon TL tazminat ödeyecekmiş. Hülya Avşar haberleri detayları şöyle melekler..

Hülya Avşar'a yaptığı ekolojik evin parasını alamadığını öne süren işadamı, 5 yıldır sürdürdüğü hukuk mücadelesini kazandı.

İstanbul'da 2006 yılında Hülya Avşar'a yaptığı ekolojik evin parasını alamadığını öne süren işadamının 5 yıldır sürdürdüğü hukuk mücadelesi sonunda mahkeme, ünlü sanatçının işadamına 1 milyon lira ödemesine karar verdi.

İşadamı Mustafa Konuş, 'Avşar, ilk toplantımızda sözleşmenin imzalanmasının ardından beni şirket müdürü olarak yanağımdan öptü ama o öpücük bana 2 milyon lira ve 5 yıla mal oldu' dedi.

Hülya Avşar'ın avukatı ise, 'Konuş, hakkından fazlasını istiyor' şeklinde konuştu.

Hülya Avşar 1 Milyon TL Ödeyecek! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Alnının Yazısı

Hülya Avşar - Alnının Yazısı

Ezberledim yokluğunu sensiz gecelerde Alıştım diyemem canım Sensiz yarım kaldım Unutursun diye beni gittiğin yerde Ben o gün bugündur uyuyamadım Günler sensiz gelip geçiyor Farkında mısın yar ömür de bitiyor Çok aşkı gezdim Ben imkansızı seçtim Gel gör ki senden vazgeçemedim Alnının yazısı Ömrünün yarısı Başının belası olmaya geldim
  2. Hülya Avşar annesini kaybetti

Hülya Avşar annesini kaybetti

Bir süredir akciğer kanseri tedavi gören Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar (64), 15 gündür tedavi altında bulunduğu Amerikan Hastanesi'nde dün gece saat 23.45 sıralarında hayatını kaybetti. Acı haberle yıkılan Hülya Avşar gözyaşlarına boğuldu. Avşar'ın cenazesinin, yarın öğle namazının ardından Teşvikiye veya Levent Camisi'nde kılınacak namazın ardından 7 Şubat Cumartesi günü...
  3. Hülya Avşar Diyeti

Hülya Avşar Diyeti

hülya avşar diyeti, menüsü, neler yeniliyor, neler yenmiyor, listesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Pek çok insanın Türkiye'nin en güzel kadını olarak nitelendirdikleri Hülya Avşar yine bayağı incelmiş melekler :) Bunu nasıl başardığını merak ediyorsanız, aktif spor hayatını ve uyguladığı diyetleri söyleyebiliriz. Şu sıralar uygulayıp inceldiği diyet listesi ise aşağıda.Tabi...
  4. Hülya Avşar Odeabank Reklamında !

Hülya Avşar Odeabank Reklamında !

Bu konu; hülya avşar odeabank reklamı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların sevilen yıldızı, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz üyelerinden Hülya Avşar yepyeni bir reklamın yüzü oldu. Reklam kuşağında yeni yeni dönen Odeabank 'ın reklamlarında oynayan Hülya Avşar böylece bankaların reklamları için çalıştığı ünlülerden biri oldu. Bank Audi İcra Kurulu...
  5. Bade İşçil'in Bacakları Tam 1 Milyon TL!

Bade İşçil'in Bacakları Tam 1 Milyon TL!

bade işçil, bade işçil haberleri, bade işçilin bacakları Sevgili melekler, anlaştığı reklam şirketi oyuncu Bade İşçilo'in bacaklarını tam 1 milyon TL'ye sigortalattı! Önceki akşam eşiyle birlikte reklam yüzü olduğu Veet markasının Nu Pera'daki tanıtımına katılan İşçil'in yetkililerin bacaklarını 1 milyon liraya sigortalattıklarını açıklaması, orada bulunan herkesi şoke etti. İşte tam 1...

Sayfayı Paylaş