gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar Acun'a Sitem Etti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hülya avşar, hülya avşar haberleri, hülya avşar acun ılıcalı
    Sevgili melekler, yeni sezonda O Ses Türkiye jürisinde yer almayacak olan Hülya Avşar, Acun Ilıcalı'ya hafiften sitem etti. Bu sezonda yerine Ebru Gündeş'i jüri üyesi yapan Ilıcalı'ya sitem eden Avşar kızı bakın neler söylemiş...

oses-turkiye.jpg

Hülya Avşar Acun'a Sitem Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Nasıl İhanet Ettin

Hülya Avşar - Nasıl İhanet Ettin

Unutmak Mümkün Değil Geçen Mesut Günleri Sevmiyorsun Beni Sen Anladım Zalim Seni Nasıl İhanet Ettin Şu İlahi Aşkıma Bırakıp Gittim Zalim Beni Yalnız Başıma Gülme Gülme Artık Yüzüme Girme Girme Sakın Rüyama Nasıl İhanet Ettin Şu İlahi Aşkıma Bırakıp Gittim Zalim Beni Yalnız Başıma
  2. Hülya Avşar - Birileri Senden Söz Etti

Hülya Avşar - Birileri Senden Söz Etti

Ordan burdan hakkımda neler duydun sen Ele gittin sonunda kimlere uydun sen Birileri senden söz etti içim yanıyor Yalnızlığım bak yetti derdim bitmiyor Yar gecelerim sensiz geçmiyor Aman düşlerimde bana yetmiyor Hasretim tenimde kokun duruyor Tutmuyor işte yerini de kimse Razıydım ben herşeyine Arasıra gelsen arayıp sorsan Otursak biz göz göze
  3. Hülya Avşar beraat etti

Hülya Avşar beraat etti

Ne istedin Hülya ağaçtan,yeşil düşmenımısın sen kestirdin bak başına ne işler açıldı.... CEZASI ERTELENDİ HÜLYA AVŞAR, SARIYER BÜYÜKDERE’DEKİ KÖŞKÜNÜN BAHÇESİNDE KOMŞUSUNUN AĞAÇLARINI KESEREK 'MALA ZARAR VERDİĞİ' İDDİASIYLA 7 YILDIR YARGILANDIĞI DAVADA, İKİ KEZ BERAAT ETTİKTEN SONRA BU KEZ MAHKÛM OLDU.... Sarıyer 1. Asliye Ceza Mahkemesi'nin iki kez beraat kararı verdiği, Yargıtay'ın da iki...
  4. hülya avşara tepki

hülya avşara tepki

EMAAT HÜLYA AVŞAR'I TOPA TUTTU Kurban bayramlarında "Kurban mı kesmeli, hayır mı yapılmalı" tartışmasına bir internet sitesinde yaptığı yorumla katılan Hülya Avşar, İsmailağa Cemaati'nin tepkisini çekti. Cemaatin Facebook grubu, Avşar'ın fotoğrafını photoshopla çarşaflı hale getirerek, "Hayvan kesen bir dini aklım almıyor" cümlesini yayınladı. Hemen altına da Cübbeli...
  5. Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya Sitem Etti!

Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya Sitem Etti!

Bu sayfa; Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya Sitem Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya sitem etti. Söz verdiği halde kendisine şarkı vermediğiniz söyleyen Doğulu için Avşar kızı " Sözünü tutmayan bir adam!" dedi. Aslan Max'ın sinema filmi 'Max Maceraları: Dinoterra'nın galası; önceki akşam Levent Kanyon'da yapıldı. Animasyon...

Sayfayı Paylaş