gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar - Adamım

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir küskün bir barışıksın Ne kadar da karışıksın Galiba sen alışıksın
    Ama ben anlamadım

Olmadık an
    Geliyorsun
    İsteyince
    Gidiyorsun
    Sözde beni seviyorsun
    Ama ben anlamadım

Hey hey hey hey hey
    Sen adamım
    Sende bir şeylerim kaldı
    Böyle çekip gitmek var mı
    İşte bu olmadı

Sende şeytan tüyü mü var
    Yoksa bende büyü mü var
    Böyle nasıl geçti yıllar
    Yine ben anlamadım

Olmadık an geliyorsun
    İsteyince gidiyorsun
    Sözde beni seviyorsun
    Ama ben anlamadım

Hülya Avşar - Adamım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - İki Sevgili

Hülya Avşar - İki Sevgili

Hayat tesadüfen mi güldü bana yoksa kader mi? Birden çok şey değişti, söyle kimin aklına gelirdi? Nerden nereye daha dün, tanımazdın ne sen beni ne ben seni, Şimdiyse ne haldeyiz deli gibi iki sevgili Aç kollarını Aç gözlerini İyi bak bana Aşk tam karşında.
  2. Hülya Avşar - Çok Yalnızım

Hülya Avşar - Çok Yalnızım

Hayatta Buldum Aşkı Kaderle İlk Oyunum Kırılmış Bir Dal Gibi Büküldü Kaldı Boynum Çok Yalnızım Ama Çok Nasıl Şey Anlayamam Öldümmü Hiç Soran Yok Ben Böyle Yaşayamam Dünyada Sanki Bir Ben Birde Bitmeyen Çilem Gözyaşı Seli Basmış Hala Damlıyor Neden
  3. Hülya Avşar - Aşkın İbadet

Hülya Avşar - Aşkın İbadet

Aşkın ibadet sevdan Bana bana yar müebbet Beni ya sev ya da terket Bekliyorum yolunu Tanrım yardım et Tutunacak bir dalım var Gönül fermanım bırakıp Gitme yok buna dermanım Yaman yaman ayrılık yolunda Gençliğim kayıp
  4. Hülya Avşar Resimleri

Hülya Avşar Resimleri

hülya avşar resimleri hülya avşar hamilelik fotoları hülyaavşarresimleri resmi sitesi avşarın hamilelik fotoları
  5. hülya avşara tepki

hülya avşara tepki

EMAAT HÜLYA AVŞAR'I TOPA TUTTU Kurban bayramlarında "Kurban mı kesmeli, hayır mı yapılmalı" tartışmasına bir internet sitesinde yaptığı yorumla katılan Hülya Avşar, İsmailağa Cemaati'nin tepkisini çekti. Cemaatin Facebook grubu, Avşar'ın fotoğrafını photoshopla çarşaflı hale getirerek, "Hayvan kesen bir dini aklım almıyor" cümlesini yayınladı. Hemen altına da Cübbeli...

Sayfayı Paylaş