gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar - Ah Be Güzelim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Analar tahtını yaparmış, bahtını değil Aklını başına topla git, hem sev hem sevil Kaç yangından çıktım ben, elimde değil
    Çek git bu sevdadan, beni hayatından sil

Çok canım çekiyor seni
    Şeytan diyor ki al
    Yaralı ceylan gibiyim
    Korkuyorum yar
    İstemeden yakarım canını
    Ah ne lüzum var
    Çek git kendinin kadrini, kıymetini bil

Ah be güzelim ah
    Ben seni üzerim ah
    Sadece gezerim ah
    Yarınım, dünüm yok benim

Hancı değilim ah
    Yolcu değilim ah
    Borcumu ödedim ah
    Bundan böyle bu düzenim

Git kendine iyi birisini bul
    Kul köle olsun kız ya da dul
    Bende hayır yok, vefa yok
    Derdim ne, aşk ne, para pul

Hülya Avşar - Ah Be Güzelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Adamım

Hülya Avşar - Adamım

Bir küskün bir barışıksın Ne kadar da karışıksın Galiba sen alışıksın Ama ben anlamadım Olmadık an Geliyorsun İsteyince Gidiyorsun Sözde beni seviyorsun Ama ben anlamadım Hey hey hey hey hey Sen adamım Sende bir şeylerim kaldı Böyle çekip gitmek var mı İşte bu olmadı Sende şeytan tüyü mü var Yoksa bende büyü mü var Böyle nasıl geçti yıllar Yine ben anlamadım Olmadık an geliyorsun İsteyince...
  2. Hülya Avşar Resimleri

Hülya Avşar Resimleri

hülya avşar resimleri hülya avşar hamilelik fotoları hülyaavşarresimleri resmi sitesi avşarın hamilelik fotoları
  3. MISS Turkey 2011 güzelleri Hülya Avşar Showa konuk oldu

MISS Turkey 2011 güzelleri Hülya Avşar Showa konuk oldu

miss turkey 2011 güzelleri hülya avşar show melisa aslı pamuk 2011 miss turkey güzelleri melisa aslı pamuk hülya avşar show MISS Turkey 2011, güzelleri, hülya avşar show, konukları, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Hülya Avşar, TNT ekranlarında ki showun da MISS Turkey 2011 güzellerini konuk etti ve onlara oldukça güzel övgülerde bulundu. İşte o haber Melek'ler. MISS Turkey 2011...
  4. hülya avşara tepki

hülya avşara tepki

EMAAT HÜLYA AVŞAR'I TOPA TUTTU Kurban bayramlarında "Kurban mı kesmeli, hayır mı yapılmalı" tartışmasına bir internet sitesinde yaptığı yorumla katılan Hülya Avşar, İsmailağa Cemaati'nin tepkisini çekti. Cemaatin Facebook grubu, Avşar'ın fotoğrafını photoshopla çarşaflı hale getirerek, "Hayvan kesen bir dini aklım almıyor" cümlesini yayınladı. Hemen altına da Cübbeli...
  5. Hülya Avşar " A Benim Akılsızım" Şarkısının Sözleri 2014

Hülya Avşar " A Benim Akılsızım" Şarkısının Sözleri 2014

hülya avşar a benim akılsızım, a benim akılsızım şarkısının sözleri, hülya avşar haberleri Sevgili melekler, uzun bir süredir albüm yapmayan Hülya Avşar, sonunda yeni albümü "Aşk Büyükse"den "A Benim Akılsızım" şarkısına bir klip çekti. Uzun yıllardır koyduğu kuralı bozan ve klipte oyuncu Pamir Pekin'le öpüşen Avşar kızının şarkısının sözleri ise şöyle... Sen önce...

Sayfayı Paylaş