gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Hülya avşar aldatılmaya izin vermedim dedi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

'BEN DE ALDATILMAYA İZİN VERDİM!' [​IMG] SON OLARAK TMSF İLE ANLAŞMASINA ESKİ EŞİ KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NUN DA ARACI OLMASIYLA GÜNDEME GELEN HÜLYA AVŞAR, ALDATILMA KONUSUNDA ERKEĞİN TEK BAŞINA SORUMLU TUTULAMAYACAĞINI SÖYLEDİ.

Çilingiroğlu ile evliliği boyunca sık sık aldatılma haberleriyle basına konu olan Avşar, bir erkeğin aldatması için kadının da izin vermesi gerektiğini söyledi. Aldatmada sorumluluğun iki tarafta olduğunu belirten Avşar, “O zaman bana da, ‘Siz de evliyken aldatılmaya izin mi verdiniz?’ diye sorabilirsiniz. Düşününce “Evet, izin verdim” diyebilirim. Çünkü ortada bir hata varsa, o iki kişiliktir” dedi.

Hülya avşar aldatılmaya izin vermedim dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peygamberimiz kadına şiddete izin vermedi?

Peygamberimiz kadına şiddete izin vermedi?

kadına şiddet sözleri Peygamber Efendimiz (sas) şefkat kahramanıdır. Aile içi anlaşmazlıklarda hiçbir zaman şiddet yolunu öğütlememiştir. Kur’an-ı Kerim’in ilk müfessiri ve yorumcusu Peygamberimiz (sas)’dir. Kur’an’da geçen emirleri O’ndan daha doğru ve net şekilde anlayan birini düşünmek mümkün değildir. Öyle ise kadın dövme konusunda Peygamberimiz (sas)’in aile hayatına bir bakalım....
  2. Hülya Avşar 'Hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor'   dedi

Hülya Avşar 'Hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor' dedi

'Hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor' Hülya Avşar, kardeşi Helin Avşar'ın sahibi olduğu sitede kaleme aldığı 'hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor' başlıklı bir köşe yazısı kaleme aldı. Avşar, 'Son zamanlarda Türkiye'de bana göre alttan hiç kimsenin tahmin etmediği, Müslümanlığa farklı bakan bir jenerasyon geliyor' dediği yazısında, tartışma yaratacak görüşlere...
  3. Hülya avşar ibo'ya ortadan kaybol dedi!

Hülya avşar ibo'ya ortadan kaybol dedi!

HÜLYA AVŞAR, PROGRAMINA KONUK ETTİĞİ RAFET EL ROMAN İLE BİRLİKTE İBRAHİM TATLISES'E TAVSİYEDE BULUNDU. AVŞAR KIZI, TATLISES'İN BİR SÜRE ORTALARDAN KAYBOLARAK, KENDİSİNE ZAMAN AYIRMASINI ÖNERDİ. Türkmax kanalında yayınlanan 'Hülya Avşar Stüdyosu' programına konuk olan şarkıcı Rafet El Roman, İbrahim Tatlıses'e olan hayranlığını kelimelere döktü. Tatlıses'in bu sesi ile daha yüce bir yerde...
  4. Hülya avşar magazin değerimi düşürdü ben de geri çekildim dedi

Hülya avşar magazin değerimi düşürdü ben de geri çekildim dedi

MAGAZİN DEĞERİMİ DÜŞÜRDÜ BEN DE GERİ ÇEKİLDİM Artık hayatı daha küçülterek yaşamayı seçtiğini söyleyen Hülya Avşar geldiği noktayı şöyle açıklıyor: 'Magazin Türkiye’de başka yere gidiyordu. Halbuki ben 25 yılını sinemaya vermiş, yazmış, çizmiş başka yerlerde olan biriyken, kendimi başka yerlerde görüp, değerimin düştüğünü hissetmeye başladım. Yenilenerek çıkmak bana göre yakışanı yapmak...
  5. Bu yılbaşı trt dansöze izin vermedi

Bu yılbaşı trt dansöze izin vermedi

TRT, BU YIL DA YILBAŞI PROGRAMINDA İDDİALI İSİMLERE YER VERİYOR. Geçen yılbaşı geccesi Tarkan'ı ekrana çıkaran, sanatçının aldığı ücretle tartışmalara neden olan TRT, bu yıl da yılbaşı programında iddialı isimlere yer veriyor. Kadir Çöpdemir'in sunması kararlaştırılan geccede, Muazzez Abacı, Hadise ve Sibel Can'ın mini konserleri olacak. 31 Aralık Çarşamba günü TRT, yeni yıl...

Sayfayı Paylaş