gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar - Aldırma Deli Gönlüm

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Her gün bir şey daha biter Giderek acı vermez biten şeyler Kayıtsız bir razı oluş başlar
    Sıradan izler bırakır en tutkulu aşklar

Aldırma deli gönlüm
    Giden gitsin
    Sen şarkılar söyle içinden boş ver

Yalanlarla yasaklarla
    Yazılır hesabına günah günler
    Bitmez bu son pişmanlıklar ah
    Soluyor birer birer içimizdeki güller

Hülya Avşar - Aldırma Deli Gönlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Deli Gönlüm

Sezen Aksu - Deli Gönlüm

Ele avuca sığmazdı deli gönlüm Bir zamanlar neredeydi şimdi nerde İster güneş ol yak beni Yağmurum ol ağlat beni Aklım başka duygularım başka yerde İster güneş ol yak beni Yağmurum ol ağlat beni Aklım başka duygularım başka yerde Bir deli rüzgar savurdu beni böyle Bu mutlu tutsak benim altın kafeste İster güneş ol yak beni Yağmurum ol ağlat beni Zincirleri yüreğimin artık sende İster...
  2. Hülya Avşar - Delilerin Delisi

Hülya Avşar - Delilerin Delisi

Ne zaman asik olsam O zaman agliyorum Hali ile ben bu halimi Aska bagliyorum Bu kacinci ayrilik Onu da saymiyorum Zalimlerin zalimi Seni de saymiyorum Elimi sallasam ellisi Ama gozum gormuyor Delinin en delisi var O hep beni mi buluyor Yoksa ben de mi birsey var?
  3. Haluk Levent - Deli Gönlüm

Haluk Levent - Deli Gönlüm

deli gönlüm ne olursun anla beni unutamam unutmam geçenleri biliyorum acı verir aşık olmak üzleceğim deli gönlüm aşkın kanunu fermanı vermiş üzerine ikimizin resmini çizmiş biliyorum felaket aşık olmak üzülecegim deli gönlüm gidemem gidemem ben gidemem yalnızlık türküsü söyleyemem sevdim anlıyor musun deli gönlüm deli gönlüm ne olursun affet beni unutamam ututmam geçenleri biliyorum...
  4. Hülya Avşar Resimleri

Hülya Avşar Resimleri

hülya avşar resimleri hülya avşar hamilelik fotoları hülyaavşarresimleri resmi sitesi avşarın hamilelik fotoları
  5. hülya avşara tepki

hülya avşara tepki

EMAAT HÜLYA AVŞAR'I TOPA TUTTU Kurban bayramlarında "Kurban mı kesmeli, hayır mı yapılmalı" tartışmasına bir internet sitesinde yaptığı yorumla katılan Hülya Avşar, İsmailağa Cemaati'nin tepkisini çekti. Cemaatin Facebook grubu, Avşar'ın fotoğrafını photoshopla çarşaflı hale getirerek, "Hayvan kesen bir dini aklım almıyor" cümlesini yayınladı. Hemen altına da Cübbeli...

Sayfayı Paylaş