gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hülya Avşar annesini kaybetti

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bir süredir akciğer kanseri tedavi gören Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar (64), 15 gündür tedavi altında bulunduğu Amerikan Hastanesi'nde dün gece saat 23.45 sıralarında hayatını kaybetti.

Acı haberle yıkılan Hülya Avşar gözyaşlarına boğuldu.
    Avşar'ın cenazesinin, yarın öğle namazının ardından Teşvikiye veya Levent Camisi'nde kılınacak namazın ardından 7 Şubat Cumartesi günü Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki aile mezarlığına defnedileceği öğrenildi.

Hülya Avşar annesini kaybetti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Aşkın İbadet

Hülya Avşar - Aşkın İbadet

Aşkın ibadet sevdan Bana bana yar müebbet Beni ya sev ya da terket Bekliyorum yolunu Tanrım yardım et Tutunacak bir dalım var Gönül fermanım bırakıp Gitme yok buna dermanım Yaman yaman ayrılık yolunda Gençliğim kayıp
  2. Hülya Avşar - Adamım

Hülya Avşar - Adamım

Bir küskün bir barışıksın Ne kadar da karışıksın Galiba sen alışıksın Ama ben anlamadım Olmadık an Geliyorsun İsteyince Gidiyorsun Sözde beni seviyorsun Ama ben anlamadım Hey hey hey hey hey Sen adamım Sende bir şeylerim kaldı Böyle çekip gitmek var mı İşte bu olmadı Sende şeytan tüyü mü var Yoksa bende büyü mü var Böyle nasıl geçti yıllar Yine ben anlamadım Olmadık an geliyorsun İsteyince...
  3. Hülya Avşar Resimleri

Hülya Avşar Resimleri

hülya avşar resimleri hülya avşar hamilelik fotoları hülyaavşarresimleri resmi sitesi avşarın hamilelik fotoları
  4. hülya avşara tepki

hülya avşara tepki

EMAAT HÜLYA AVŞAR'I TOPA TUTTU Kurban bayramlarında "Kurban mı kesmeli, hayır mı yapılmalı" tartışmasına bir internet sitesinde yaptığı yorumla katılan Hülya Avşar, İsmailağa Cemaati'nin tepkisini çekti. Cemaatin Facebook grubu, Avşar'ın fotoğrafını photoshopla çarşaflı hale getirerek, "Hayvan kesen bir dini aklım almıyor" cümlesini yayınladı. Hemen altına da Cübbeli...
  5. Hülya Avşarın Kızı Zehraya Annesinden Azar....

Hülya Avşarın Kızı Zehraya Annesinden Azar....

Hülya Avşar Kızı Zehra Zehra Çilingiroğlu Haberi Daha neler diyorum işte yetiştirilme tarzı...O masun hayvanları alıyolar sanki bakacaklarmış gibi köle gibi arkalarında dolandırdıkları yetmiyo birde bunun yaptığı gibi hayvana eziyet yapıyorlar...Hayvan Hakları diye de bişey var ama dinleyen yok yani masumları...Keşke gözlerine sokabilsem bu hayvan kanunlarını onların... Kınıyorum başkada...

Sayfayı Paylaş