gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hülya Avşar beraat etti

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Ne istedin Hülya ağaçtan,yeşil düşmenımısın sen kestirdin bak başına ne işler açıldı.... CEZASI ERTELENDİ
    HÜLYA AVŞAR, SARIYER BÜYÜKDERE’DEKİ KÖŞKÜNÜN BAHÇESİNDE KOMŞUSUNUN AĞAÇLARINI KESEREK 'MALA ZARAR VERDİĞİ' İDDİASIYLA 7 YILDIR YARGILANDIĞI DAVADA, İKİ KEZ BERAAT ETTİKTEN SONRA BU KEZ MAHKÛM OLDU....

Sarıyer 1. Asliye Ceza Mahkemesi'nin iki kez beraat kararı verdiği, Yargıtay'ın da iki kez bozduğu davanın dünkü duruşmasında Avşar, 5 ay hapis ve 90 TL para cezasına çarptırıldı. Hülya Avşar’ın cezası, sabıkası bulunmadığı ve şikâyetçinin zararını karşılaması nedeniyle 5 yıllık denetim süresine tabi tutulmasına karar verilerek ertelendi. Hülya Avşar bu süre içinde kasten herhangi bir suç işlerse cezası aynen uygulanacak ve cezaevine girebilecek.

Şikayetten vazgeçti

Hülya Avşar'ın şikâyeti üzerine gazeteci Aykut Işıklar hakkında yazdığı bir yazı nedeniyle 'basın yoluyla hakaret' suçundan açılan dava ise düştü. Sarıyer Adliyesi'ndeki dünkü duruşmaya katılan Avşar'ın avukatı, 'Müvekkilim
    şikâyetinden vazgeçti' dedi. Mahkeme de davanın şikayete bağlı olduğunu belirterek, düşmesine karar verdi.

Hülya Avşar beraat etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Nasıl İhanet Ettin

Hülya Avşar - Nasıl İhanet Ettin

Unutmak Mümkün Değil Geçen Mesut Günleri Sevmiyorsun Beni Sen Anladım Zalim Seni Nasıl İhanet Ettin Şu İlahi Aşkıma Bırakıp Gittim Zalim Beni Yalnız Başıma Gülme Gülme Artık Yüzüme Girme Girme Sakın Rüyama Nasıl İhanet Ettin Şu İlahi Aşkıma Bırakıp Gittim Zalim Beni Yalnız Başıma
  2. Hülya Avşar - Birileri Senden Söz Etti

Hülya Avşar - Birileri Senden Söz Etti

Ordan burdan hakkımda neler duydun sen Ele gittin sonunda kimlere uydun sen Birileri senden söz etti içim yanıyor Yalnızlığım bak yetti derdim bitmiyor Yar gecelerim sensiz geçmiyor Aman düşlerimde bana yetmiyor Hasretim tenimde kokun duruyor Tutmuyor işte yerini de kimse Razıydım ben herşeyine Arasıra gelsen arayıp sorsan Otursak biz göz göze
  3. Bülent Ersoy Beraat Etti

Bülent Ersoy Beraat Etti

Çocuğum olsa askere göndermem’ sözleri yüzünden yargılanan Bülent Ersoy davadan beraat etti. Ancak savcı peşini bırakmıyor... Bülent Ersoy, bir televizyon programında söylediği 'Çocuğum olsa askere göndermem' sözleri nedeniyle hakkında “Halkı askerlikten soğuttuğu” iddiasıyla 9 aydan 2,5 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davadan beraat etti. Bakırköy 18. Asliye Ceza Mahkemesi'nin...
  4. Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya Sitem Etti!

Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya Sitem Etti!

Bu sayfa; Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya Sitem Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya sitem etti. Söz verdiği halde kendisine şarkı vermediğiniz söyleyen Doğulu için Avşar kızı " Sözünü tutmayan bir adam!" dedi. Aslan Max'ın sinema filmi 'Max Maceraları: Dinoterra'nın galası; önceki akşam Levent Kanyon'da yapıldı. Animasyon...
  5. Hülya Avşar Acun'a Sitem Etti!

Hülya Avşar Acun'a Sitem Etti!

hülya avşar, hülya avşar haberleri, hülya avşar acun ılıcalı Sevgili melekler, yeni sezonda O Ses Türkiye jürisinde yer almayacak olan Hülya Avşar, Acun Ilıcalı'ya hafiften sitem etti. Bu sezonda yerine Ebru Gündeş'i jüri üyesi yapan Ilıcalı'ya sitem eden Avşar kızı bakın neler söylemiş... "Ebru programa bebeği ile geliyor, bu kadroda olmak isterdim. Ama Acun karar veriyor, artık...

Sayfayı Paylaş