gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar - Birileri Senden Söz Etti

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ordan burdan hakkımda neler duydun sen Ele gittin sonunda kimlere uydun sen Birileri senden söz etti içim yanıyor
    Yalnızlığım bak yetti derdim bitmiyor
    Yar gecelerim sensiz geçmiyor
    Aman düşlerimde bana yetmiyor
    Hasretim tenimde kokun duruyor
    Tutmuyor işte yerini de kimse
    Razıydım ben herşeyine
    Arasıra gelsen arayıp sorsan
    Otursak biz göz göze

Hülya Avşar - Birileri Senden Söz Etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Senden Sonra

Hülya Avşar - Senden Sonra

öylesine zorki sevdiğinden ayrılmak anıların gölgesinde yarım bir aşk yaşamak ah tadım tuzum kalmadı zor geliyor anlamak bu kadar kolay mıydı mutlulukla darılmak ah tadım tuzum kalmadı zor geliyor anlamak bu kadar kolay mıydı sevda için ağlamak seviyorum ah yine aşığınım yar özlüyorum ah bitmez acilarım var gözlerim güneşi görmedi senden sonra hasretin ateşi dinmedi senden sonra
  2. Hülya Avşar - Nasıl İhanet Ettin

Hülya Avşar - Nasıl İhanet Ettin

Unutmak Mümkün Değil Geçen Mesut Günleri Sevmiyorsun Beni Sen Anladım Zalim Seni Nasıl İhanet Ettin Şu İlahi Aşkıma Bırakıp Gittim Zalim Beni Yalnız Başıma Gülme Gülme Artık Yüzüme Girme Girme Sakın Rüyama Nasıl İhanet Ettin Şu İlahi Aşkıma Bırakıp Gittim Zalim Beni Yalnız Başıma
  3. Hülya Avşar beraat etti

Hülya Avşar beraat etti

Ne istedin Hülya ağaçtan,yeşil düşmenımısın sen kestirdin bak başına ne işler açıldı.... CEZASI ERTELENDİ HÜLYA AVŞAR, SARIYER BÜYÜKDERE’DEKİ KÖŞKÜNÜN BAHÇESİNDE KOMŞUSUNUN AĞAÇLARINI KESEREK 'MALA ZARAR VERDİĞİ' İDDİASIYLA 7 YILDIR YARGILANDIĞI DAVADA, İKİ KEZ BERAAT ETTİKTEN SONRA BU KEZ MAHKÛM OLDU.... Sarıyer 1. Asliye Ceza Mahkemesi'nin iki kez beraat kararı verdiği, Yargıtay'ın da iki...
  4. Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler

Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler

hülya avşarın tarkan hakkında söyledikleri hülya avşarın tarkana söylediği sözler tarkan için söyledikleri tarkana hülya avşar, tarkan, kral tv müzik ödülleri, gecesinde ağır sözler söyledi haberi burada arkadaşlar. Sivri dilli Hülya Avşar, bu sefer de Tarkan için sivri sözler söyledi. Ortalık, bu sözlerden sonra çok karışacağa benziyor Melek'ler:) Kral TV Müzik Ödülleri töreninde En...
  5. Hülya Avşar Acun'a Sitem Etti!

Hülya Avşar Acun'a Sitem Etti!

hülya avşar, hülya avşar haberleri, hülya avşar acun ılıcalı Sevgili melekler, yeni sezonda O Ses Türkiye jürisinde yer almayacak olan Hülya Avşar, Acun Ilıcalı'ya hafiften sitem etti. Bu sezonda yerine Ebru Gündeş'i jüri üyesi yapan Ilıcalı'ya sitem eden Avşar kızı bakın neler söylemiş... "Ebru programa bebeği ile geliyor, bu kadroda olmak isterdim. Ama Acun karar veriyor, artık...

Sayfayı Paylaş