gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar Chopard'ın Yüzü Olarak Cannes Yolcusu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Hülya Avşar Chopard'ın Yüzü Olarak Cannes Yolcusu haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Türk sinemasının medyatik isimlerinden Hülya Avşar Cannes yolcusu, hem de dünyaca ünlü takı ve saat markası Chopard'ın yüzü olarak! Avşar'ın Antalya Altın Portakal Film Festivali başkanlığı sırasında kullandığı Chopard takıları en güzel şekilde taşıması Chopard yetkililerini harekete geçirdi ve Cannes Film Festivalinde kırmızı halıda Chopard'ın yüzü olması için Hülya Avşar seçildi. Chopard temsilcileri, neden Avşar’ı seçtikleriyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Gerdan ve kulak yapısı çok güzel, yüzünün altın orana uygunluğu da tescilli... Bundan dolayı mücevherlerimizi çok iyi taşıyor.

Hülya Avşar Chopard'ın Yüzü Olarak Cannes Yolcusu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Dudaklarında Arzu

Hülya Avşar - Dudaklarında Arzu

dudaklarında arzu notaları dudaklarımda arzu akor dudaklarında akor Dudaklarında arzu kollarında yanlız ben Sana bakan bir çift göz ben olayım sevgilim Gününe gecene eş gözünde yaş yine ben olayım Sana aşık yanlız ben ben olayım sevgilim Bütün ömür boyunca kalbinde sevgilin ben Benliğinde yanlız ben ben olayım sevgilim Gününe gecene eş gözünde yaş yine ben Sana aşık yanlız ben ben...
  2. Hülya Avşar beraat etti

Hülya Avşar beraat etti

Ne istedin Hülya ağaçtan,yeşil düşmenımısın sen kestirdin bak başına ne işler açıldı.... CEZASI ERTELENDİ HÜLYA AVŞAR, SARIYER BÜYÜKDERE’DEKİ KÖŞKÜNÜN BAHÇESİNDE KOMŞUSUNUN AĞAÇLARINI KESEREK 'MALA ZARAR VERDİĞİ' İDDİASIYLA 7 YILDIR YARGILANDIĞI DAVADA, İKİ KEZ BERAAT ETTİKTEN SONRA BU KEZ MAHKÛM OLDU.... Sarıyer 1. Asliye Ceza Mahkemesi'nin iki kez beraat kararı verdiği, Yargıtay'ın da iki...
  3. Hülya Avşar Paparazzileri Görüntüledi!

Hülya Avşar Paparazzileri Görüntüledi!

hülya avşar hülya avşar 2013 hülya avşar haberleri Sevgili melekler, başarılı oyuncu Hülya Avşar, kız kardeşi Helin Avşar ve kızı Zehra ile Çeşme'de tatil yapıyor. Tatil yaptığı butik otelde her yaz olduğu gibi görüntülenmeye çalışılan Avşar kızı bu kez magazincilerden atik davrandı, kendisini görüntülemek isteyen paparazzicileri fotoğrafladı ve sosyal medyada paylaştı. Resmin altına da şu...
  4. Hülya Avşar Survivor Yolcusu!

Hülya Avşar Survivor Yolcusu!

hülya avşar, hülya avşar survivor, hülya avşar haberleri Sevgili melekler, başarılı sanatçı Hüly Avşar bu yıl ilk kez Survivor'a gideğini söyledi. Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, milli tenisçi İpek Şenoğlu adına bu yıl ikincisi düzenlenen turnuvada korta çıktı. Hülya Avşar, sorularını yanıtladığı basın mensuplarına Survivor adasına gideceğini söyledi. Hülya Avşar, nisan ayında Survivor'un...
  5. Hülya Avşar Safiye Sultan olarak karşınızda

Hülya Avşar Safiye Sultan olarak karşınızda

Yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın üstlendiği dizinin hazırlıklarına 1 yıl önce başlandı. Muhteşem Yüzyıl’ın yaratıcı ekibi dev bir Osmanlı şehri inşa ediyor. Cast çalışmaları da halen süren dizide Safiye Sultan karakterine hayat verecek Hülya Avşar platoda objektif karşısına geçti. Avşar’ın diziden bölüm başına 60 bin TL kazanacağı öğrenildi. KÖLE PAZARINDAN DEVLET ZİRVESİNE Safiye...

Sayfayı Paylaş