gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hülya Avşar Ciwan Haco klibi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hülya avşar ciwan haco esmer şarkısı klibi detan albümü şarkıları kürtçe şarkıları haberleri burada arkadaşlar. Hülya Avşar ve Ciwan Haco kürtçe şarkılar söyledi ve barış için yaptıkları Detan adlı albümde yer alan Esmer şarkısı klibi için kamera karşısına geçti. Daha önce Hülya Avşar Ciwan Haco kürtçe şarkı düeti haberini sizlerle paylaşmıştık. Kürt müziğinin ünlü ismi Ciwan Haco ile düet yapan Hülya Avşar bazı kişiler tarafından tepki görsede, her zamanki gibi kararlı kişiliğinden ödün vermedi ve "Barış için herşeye varım" dedi. Şahsım adına Hülya Avşar'ı tebrik ediyor ve bende barış adına yapılan herşeyde halktan biri olarak bu konuda Hülya Avşar'ı destekliyorum. Hülya Avşar Ciwan Hacı esmer şarkısı klibi ekranlarda ne zaman yer alır bilmiyorum ama merakla bekliyorum:) [​IMG]

Kürtçe müziğin ünlü sesi Ciwan Haco, Hülya Avşar’la yaptığı düete klip çekmek için Türkiye’ye geldi.

Ciwan Haco “Daten” adlı albümündeki “Esmer” türküsünün klibi için Hülya Avşar’la kamera karşısına geçti. Avşar ve Haco, “Barış için, kardeşlik için yapılan her şeyde varız” mesajı verdi.

Hülya Avşar Ciwan Haco klibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Hatırlar Mısın

Hülya Avşar - Hatırlar Mısın

Böyle Bir Geceydi Hatırlar Mısın? Bu Aşkın Sonu Yok Bitsin Demiştin Elini Elimden Usulca Çekip Gözünde Yaşlarla Gidivermiştin Aradığın Aşkı Söyle Buldunmu Benden Uzaklarda Mesut Oldunmu Kendine Yeni Bir Dünya Kurdunmu Sen Benim Dünyamı Yıkıpta Gittin Gözlerinde Hala Yaşlar Var Neden Saçında Zamansız Aklar Var Neden Dilinde Sitemler Ahlar Var Neden Yıllar Aşkımızı Siler Demiştin
  2. Hülya Avşar - Delilerin Delisi

Hülya Avşar - Delilerin Delisi

Ne zaman asik olsam O zaman agliyorum Hali ile ben bu halimi Aska bagliyorum Bu kacinci ayrilik Onu da saymiyorum Zalimlerin zalimi Seni de saymiyorum Elimi sallasam ellisi Ama gozum gormuyor Delinin en delisi var O hep beni mi buluyor Yoksa ben de mi birsey var?
  3. Hülya Avşar - Agora Meyhanesi

Hülya Avşar - Agora Meyhanesi

Burası agora meyhanesi Burada yaşar aşkların En divanesı en şahanesi Bu gece benim gecem Bu gece benim gecem Cama vuran her damlada Seni hatırlıyorum Ve sena susuzluğumu Bu aksam ümitlerimi Meze yapıp içiyorum İçiyor içiyorum
  4. Hülya Avşar Diyet Menüleri

Hülya Avşar Diyet Menüleri

Hülya avşar yine çok harika zayıflamış yaaaa ben ben ben bende istiyorum zayıflamayı.. Ühüüüü... Bu Avşar kızının diyet menüleri var mı bir yerlerde paylaşır mısınız. Bekli bunları uygulayıp zayıflarım. Hadi janlarım benim .
  5. Hülya Avşar Ciwan Haco Kürtçe Düet şarkıları

Hülya Avşar Ciwan Haco Kürtçe Düet şarkıları

hülya avşar ciwan hacoı kürtçe şarkı kürtçe düet albüm haberleri burada arkadaşlar. Her yaptığı konuştuğu olay olan Hülya Avşar kendisi gibi ünlülerle girdiği polemiklerle magazin gündeminden eksik olmuyor. Geçtiğimiz hafta bir röportajında yine iğneli laflar sarfeden Hülya Avşar'a Bülent Ersoy'u sordular ve aynen şu cevabı verdi "ıyy lüfen susun midem bulanıyor" dedi. Ali Taran Ayşe...

Sayfayı Paylaş