gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hülya Avşar Ciwan Haco Kürtçe Düet şarkıları

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hülya avşar ciwan hacoı kürtçe şarkı kürtçe düet albüm haberleri burada arkadaşlar. Her yaptığı konuştuğu olay olan Hülya Avşar kendisi gibi ünlülerle girdiği polemiklerle magazin gündeminden eksik olmuyor. Geçtiğimiz hafta bir röportajında yine iğneli laflar sarfeden Hülya Avşar'a Bülent Ersoy'u sordular ve aynen şu cevabı verdi "ıyy lüfen susun midem bulanıyor" dedi. Ali Taran Ayşe Özyılmazel çifti hakkında da geçişnmte çarpıcı açıklamalar yapan güzel ünlü Hülya Avşar Kürtçe şarkı söyledi ve "yanlış bir zamanlama" dedi. Ünlü Kürt şarkıcı Ciwan Haco ile kürtçe düet yapan Hülya Avşar, bu düetinden ötürü tepki görecek mi bilinmez ama ben Hülya Avşar Ciwan Haco seven biri olarak, Hülya Avşar Ciwan Haco kürtçe düet şarkısını dinlemek isiyorum :D

İkilinin Kürtçe seslendirdiği “Bu da Gelir bu da Geçer” türküsünün 20 saniyelik kaydı ilk kez önceki gün CNN Türk’te yayınlandı. Kürtçe’yi zaten bildiğini, biraz çalışarak türküyü rahatlıkla okuduğunu belirten Avşar, düetin zamanlamasının doğru olmadığını söyledi: “Ciwan Haco programıma konuk olduğunda düet konusu üstünkörü konuşulmuştu. Ben unutuldu diye düşünüyordum. Yıllar sonra ‘Bana söz vermiştiniz’ diye gelince, verdiğim sözü tutmak istedim. Zamanlaması çok doğru olmadı. Bu aralar her gün duyduğumuz şehit haberleri, zamanlamayı hiç doğrulamıyor. Ama her Kürt onlar demek değildir diye düşünüyorum.” Ciwan Haco’nun ekim ayının başında çıkacak yeni albümünde yer verdiği türküye klip çekmek için önümüzdeki hafta İstanbul’a geleceği öğrenildi.

Hülya Avşar Ciwan Haco Kürtçe Düet şarkıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eurovision'a Kürtçe şarkı teklifi

Eurovision'a Kürtçe şarkı teklifi

körçe mözik körtçe mözikler körçe mözikler körçemözikler körçeşarkı Yıllardır Türkiye'de olay olan Eurovision şarkı yarışmasını, bu yıl daha da renklendirecek bir öneri geldi. Kalan Müzik Sahibi Hasan Saltık TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'e Eurovision'a Kürtçe bir parçayla gidilmesi teklifinde bulundu. Kalan Müzik Sahibi Hasan Saltık, 2010 yılında Norveç'in başkenti...
  2. Hülya Avşar Gemiş Olsun 2011 şarkıları

Hülya Avşar Gemiş Olsun 2011 şarkıları

hülya avşar geçmiş olsun şarkısı hülya avşar 2011 şarkıları 2011 albümü şarkıları hülya avşar, 2011 albümü, şarkıları, geçmiş olsun, şarkısı, şarkı sözleri, klibi, albüm resimleri, haberleri burada arkadaşlar Hülya Avşar, uzun bir aradan sonra 2011'e damgasını vuracak bir albümle geliyor Melek'lerim. "Geçmiş Olsun" adını verdiği sıngle Deniz Seki tarafından hazırlandı ve önümüzde...
  3. Hülya Avşar Sadettin Saran İçin Şarkı Yazdırmış!

Hülya Avşar Sadettin Saran İçin Şarkı Yazdırmış!

hülya avşar, sadettin sarana yazdırdığı şarkı, nedir, sözleri, kim yazmış,ile ilgili bilgiler burada melekler 2 yıl süren ilişkilerini unutmadığı belli olan Hülya Avşar,eski sevgilisi Sadettin Saran için şarkı yazdırmış melekler :) Haberimiz şöyle; Uzun bir süre önce iki yıllık ilişkilerini bitiren ikiliden Hülya Avşar her fırsatta Sadettin Saran ile olan ilişkisini gündeme getiriyordu....
  4. Hülya Avşar Ciwan Haco klibi

Hülya Avşar Ciwan Haco klibi

hülya avşar ciwan haco esmer şarkısı klibi detan albümü şarkıları kürtçe şarkıları haberleri burada arkadaşlar. Hülya Avşar ve Ciwan Haco kürtçe şarkılar söyledi ve barış için yaptıkları Detan adlı albümde yer alan Esmer şarkısı klibi için kamera karşısına geçti. Daha önce Hülya Avşar Ciwan Haco kürtçe şarkı düeti haberini sizlerle paylaşmıştık. Kürt müziğinin ünlü ismi Ciwan Haco ile düet...
  5. Hülya Avşar " A Benim Akılsızım" Şarkısının Sözleri 2014

Hülya Avşar " A Benim Akılsızım" Şarkısının Sözleri 2014

hülya avşar a benim akılsızım, a benim akılsızım şarkısının sözleri, hülya avşar haberleri Sevgili melekler, uzun bir süredir albüm yapmayan Hülya Avşar, sonunda yeni albümü "Aşk Büyükse"den "A Benim Akılsızım" şarkısına bir klip çekti. Uzun yıllardır koyduğu kuralı bozan ve klipte oyuncu Pamir Pekin'le öpüşen Avşar kızının şarkısının sözleri ise şöyle... Sen önce...

Sayfayı Paylaş