gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Hülya avşar, çok kızdığı tmsf'den beklenmedik bir davet aldı.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

HÜLYA AVŞAR, ÇOK KIZDIĞI TMSF'DEN BEKLENMEDİK BİR DAVET ALDI. HEM DE NE DAVET... AVŞAR KIZI UÇUYOR RESMEN.. Hülya Avşar'ın 'Hülya'sı kapatılmıştı biliyorsunuz. TMSF'nin aldığı bu karara çok kızmıştı Avşar kızı.. Ama beklenmedik haber, her şeye yeniden başlangıcı oldu...

Hülya Avşar, aldığı güzel haberi, kardeşi Helin Avşar'ın sitesinde okurlarıyla paylaştı:

'TMSF artık ortağım. Bundan sonra ona gelecek her sözde beni karşılarında bulurlar. TMSF süper, TMSF en iyi, iyi ki de var, yaşa sen TMSF! TMSF kimsenin hakkını yemez, TMSF topladığı paraları devletin huzuru, medeniyeti için harcar. TMSF TMSF TMSF ay ay ay! Kendi yazdıklarım bana bile itici geldi. Düşündüm de birgün TMSF benim gözümde böyle olabilir mi? Ama işte büyük konuşmamak lazımmış.

TMSF’de olduğundan sekiz yıllık dergim HÜLYA’yı çıkarmama kararı almıştım. Kendimi kötü hissettiğim ve bu duruma alışmaya çalıştığım süre içindeyken TMSF’den bir haber geldi ki dergiye devam etmek istiyorlarmış. Ya vicdanları el vermedi ya da başka niyetleri var. Ama ne olursa olsun HÜLYA devam edecek. Mutlu oldum. Şimdi yeniden doğmuş bir dergi gibi devam edecek. TMSF’nin beni sevindireceği aklıma en son gelecek şeydi. Kısacası HÜLYA’ya devam…'

Hülya avşar, çok kızdığı tmsf'den beklenmedik bir davet aldı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - İki Dirhem Bir Çekirdek

Hülya Avşar - İki Dirhem Bir Çekirdek

Yine geçti mahalleden mahçup ürkek göz süzerek Kalbim fırladı yerinden sanki bir ceylan mübarek Omuzlar geniş giysileri dar iki dirhem bir çekirdek yar Getirin soğuk sular içeyim efkarlıyım bağrım yanar Gözler baygın kaşlar keman uğruna ölüyorum aman İstemem başka birini çok zamandır halim yaman Ne zormuş uzaktan sevmek ah bu dert beni öldürecek Kime niyet of kime kısmet bana güler mi...
  2. Hülya Avşar - Çok Yalnızım

Hülya Avşar - Çok Yalnızım

Hayatta Buldum Aşkı Kaderle İlk Oyunum Kırılmış Bir Dal Gibi Büküldü Kaldı Boynum Çok Yalnızım Ama Çok Nasıl Şey Anlayamam Öldümmü Hiç Soran Yok Ben Böyle Yaşayamam Dünyada Sanki Bir Ben Birde Bitmeyen Çilem Gözyaşı Seli Basmış Hala Damlıyor Neden
  3. Hülya Avşar - Bir Darıldık Bir Barıştık

Hülya Avşar - Bir Darıldık Bir Barıştık

Bir Darıldık Bir Barıştık Acılara Çok Alıştık Mutluluğa Zor Ulaştık Dünya Bizim Hayat Bizim Tadı Başka Sevgimizin Fallar Bize Ümit Verdi Yıllar Bize Çabuk Geldi Kalbim Seni Öyle Sevdi Dünya Bizim Hayat Bizim Tadı Başka Sevgimizin Bir Ayrıldık Bir Barıştık O Hasrete Zor Alıştık Kavuşmaya Çok Çalıştık Dünya Bizim Hayat Bizim Tadı Başka Sevgimizin
  4. Askerler Hülya Avşarı çok seviyor

Askerler Hülya Avşarı çok seviyor

asker, askerler, hülya avşar, resimleri, haberleri burada arkadaşlar. Vatani görevini yerine getiren şarkıcı Alişan "askerler, Hülya Avşar'ın son resimlerini çok seviyor" dedi. İşte o haber Melek'ler! Kısa süre önce vatani görevini tamamlayıp İstanbul’a dönen Alişan, askerlerin Hülya Avşar’ın son fotoğraflarını çok sevdiğini söyledi. ÖNCEKİ gün arkadaşlarıyla çıktığı Etiler...
  5. Hülya Avşar Dev Bir Ekiple Cannes'a Gidiyor!

Hülya Avşar Dev Bir Ekiple Cannes'a Gidiyor!

hülya avşar hülya avşar haberleri Sevgili melekler, daha önce magazin haberlerinde ssunduğumuz gibi Hülya Avşar Chopard markasının yüzü olarak Cannes'a gidiyor. Bu seyahat için son hazırlıklarını yapan güzel sanatçı, 15 kişilik dev bir ekiple yarın yola çıkıyor... Hülya Avşar, Chopard’ın Türkiye yüzü olarak katılacağı Cannes Film Festivali için son hazırlıklarını tamamladı 26 Mayıs’a...

Sayfayı Paylaş