gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar - Delilerin Delisi

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne zaman asik olsam O zaman agliyorum Hali ile ben bu halimi
    Aska bagliyorum
    Bu kacinci ayrilik
    Onu da saymiyorum
    Zalimlerin zalimi
    Seni de saymiyorum
    Elimi sallasam ellisi
    Ama gozum gormuyor
    Delinin en delisi var
    O hep beni mi buluyor
    Yoksa ben de mi birsey var?

Hülya Avşar - Delilerin Delisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Sevdim

Hülya Avşar - Sevdim

Bir ömür sürecek derken Nasıl oldu da bitti bu güzel, bu deli sevdam Canıma saklı yar sana her gece sorardım Ne yaparız bir gün ya biterse Derdin ya bitmez yanıma gel diye Geldim, beni yollar uçurumlar bağlamaz Sevdim, deli gönlüm sevemezse ağlamaz Sevdim, bu günümde, yarınımda sen varsın Ben seni her şeyden çok sevdim
  2. Hülya Avşar - Kusura Bakma

Hülya Avşar - Kusura Bakma

Gözlerin Yüzüme Bir Defa Gülsün Dilerim Kalbimiz Sarhoşa Dönsün Neşemiz Bir Ömür Seninle Sürsün Sen Benim Aşkımı Kalbinde Sakla Ben Sana Aşığım Kusura Bakma Sabahlar Olmasın Senin Yanında Tatlı Bir Heyecan Var Bu Oyunda Ayrılık Doğmasın Kalbe Sonunda Sen Benim Aşkımı Kalbinde Sakla Ben Sana Aşığım Kusura Bakma
  3. Hülya Avşar - Hatırlar Mısın

Hülya Avşar - Hatırlar Mısın

Böyle Bir Geceydi Hatırlar Mısın? Bu Aşkın Sonu Yok Bitsin Demiştin Elini Elimden Usulca Çekip Gözünde Yaşlarla Gidivermiştin Aradığın Aşkı Söyle Buldunmu Benden Uzaklarda Mesut Oldunmu Kendine Yeni Bir Dünya Kurdunmu Sen Benim Dünyamı Yıkıpta Gittin Gözlerinde Hala Yaşlar Var Neden Saçında Zamansız Aklar Var Neden Dilinde Sitemler Ahlar Var Neden Yıllar Aşkımızı Siler Demiştin
  4. Hülya Avşar - Agora Meyhanesi

Hülya Avşar - Agora Meyhanesi

Burası agora meyhanesi Burada yaşar aşkların En divanesı en şahanesi Bu gece benim gecem Bu gece benim gecem Cama vuran her damlada Seni hatırlıyorum Ve sena susuzluğumu Bu aksam ümitlerimi Meze yapıp içiyorum İçiyor içiyorum
  5. Hülya Avşar Diyet Menüleri

Hülya Avşar Diyet Menüleri

Hülya avşar yine çok harika zayıflamış yaaaa ben ben ben bende istiyorum zayıflamayı.. Ühüüüü... Bu Avşar kızının diyet menüleri var mı bir yerlerde paylaşır mısınız. Bekli bunları uygulayıp zayıflarım. Hadi janlarım benim .

Sayfayı Paylaş