gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hülya Avşar Diyeti

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hülya avşar diyeti, menüsü, neler yeniliyor, neler yenmiyor, listesi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Pek çok insanın Türkiye'nin en güzel kadını olarak nitelendirdikleri Hülya Avşar yine bayağı incelmiş melekler :)

Bunu nasıl başardığını merak ediyorsanız, aktif spor hayatını ve uyguladığı diyetleri söyleyebiliriz.

Şu sıralar uygulayıp inceldiği diyet listesi ise aşağıda.Tabi hatırlatmamızı da yapalım,doktorunuza danışmadan uygulamayın :)

Sabah: İki dilim kaşar, bir dilim ekmek, yarım litre su ya da ¼ avokado , 30 gr peynir, bir dilim ekmek, 1 tatlı kaşığı bal, yarım litre su

Kuşluk Vakti : 5 kayısı ve yarım litre su

Öğle: Bir bonfile ya da tavuk but, Salata ve yarım litre su ( Haftada iki gün öğle yemeği menüsünü 1 tabak makarna ve salata ile değiştirebilirsiniz. Bu tamamen sizin arzunuza bağlı. )

İkindi : 5 kayısı, 1 muz ya da 10 badem, 4 kayısı ve yarım litre su

Akşam : 1 tabak karışık sebze ( brokoli, havuç, brüksel lahanası, karnıbahar, bunları haşlayıp bir salata hazırlar gibi 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve limon ile tatlandırabilirsiniz.), 1 dilim ekmek, 1 kase yoğurt salata ve yarım litre su

Gece : 1 nar ya da 1 muz ya da bunların yerine 1 dilim ananas ( Tamamen kendi tercihinize kalmış )

Hülya Avşar Diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Alnının Yazısı

Hülya Avşar - Alnının Yazısı

Ezberledim yokluğunu sensiz gecelerde Alıştım diyemem canım Sensiz yarım kaldım Unutursun diye beni gittiğin yerde Ben o gün bugündur uyuyamadım Günler sensiz gelip geçiyor Farkında mısın yar ömür de bitiyor Çok aşkı gezdim Ben imkansızı seçtim Gel gör ki senden vazgeçemedim Alnının yazısı Ömrünün yarısı Başının belası olmaya geldim
  2. Hülya Avşar annesini kaybetti

Hülya Avşar annesini kaybetti

Bir süredir akciğer kanseri tedavi gören Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar (64), 15 gündür tedavi altında bulunduğu Amerikan Hastanesi'nde dün gece saat 23.45 sıralarında hayatını kaybetti. Acı haberle yıkılan Hülya Avşar gözyaşlarına boğuldu. Avşar'ın cenazesinin, yarın öğle namazının ardından Teşvikiye veya Levent Camisi'nde kılınacak namazın ardından 7 Şubat Cumartesi günü...
  3. Hülya Avşar 9 kilo verdiği diyeti açıkladı

Hülya Avşar 9 kilo verdiği diyeti açıkladı

hülya avşar nasıl 9 kilo verdi hülya avşar kilo kilosu hulya avsar Ekranların renkli yüzü Hülya Avşar 2 ay içinde toplam 9 kilo vermiş.Verdiği kilolar ile ekranlara poz veren hülya avşar diyetini bir süre açıklamamış.Ama en sonunda da dayanamayıp yapılan baskılara ve ısrarların üzerine açıklamaya karar vermiş.İşte o diyet huzurlarınız da:) Avşar’ın aldığı kiloları vermesinde büyük rol...
  4. Hülya Avşar Diyet Menüleri

Hülya Avşar Diyet Menüleri

Hülya avşar yine çok harika zayıflamış yaaaa ben ben ben bende istiyorum zayıflamayı.. Ühüüüü... Bu Avşar kızının diyet menüleri var mı bir yerlerde paylaşır mısınız. Bekli bunları uygulayıp zayıflarım. Hadi janlarım benim .
  5. Hülya Avşar Odeabank Reklamında !

Hülya Avşar Odeabank Reklamında !

Bu konu; hülya avşar odeabank reklamı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların sevilen yıldızı, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz üyelerinden Hülya Avşar yepyeni bir reklamın yüzü oldu. Reklam kuşağında yeni yeni dönen Odeabank 'ın reklamlarında oynayan Hülya Avşar böylece bankaların reklamları için çalıştığı ünlülerden biri oldu. Bank Audi İcra Kurulu...

Sayfayı Paylaş