gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hülya Avşar, eşofmanlarla Sadettin Saran'ı bastı mı?

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hülya avşar, hülya avşar sadettin saran, hülya avşar sadettin saran haberleri, hülya avşar sevgilisi, hülya avşar sadettin saran son durum

Oldukça zeki ve de güzel bulduğum Hülya Avşar, hakkında son durum haberlerine göre, Hülya, sevgilisi Sadettin Saran'ı eşofmanlarıyla basmaya gitmiş. Peki bu haberi kim neden çıkarmış, neden yalan atmış, Hülya neden sinirlenmiş; buyrun bu yazımızda öğrenelim Melek'lerim:)

'Peşinden koşamam'

Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde çıkan “Eşofmanlarıyla eski sevgilisi Sadettin Saran’ı baskına gitti” haberine sinirlendi

.Önceki gün İstinye Park’ta karşılaştığı gazetecilere sitem eden Avşar, “Bugüne kadar kimsenin peşinden koşmadım, koşmam” dedi. (Hürriyet)

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bencede yakismaz ona böyle birsey

Hülya Avşar, eşofmanlarla Sadettin Saran'ı bastı mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Hatırlar Mısın

Hülya Avşar - Hatırlar Mısın

Böyle Bir Geceydi Hatırlar Mısın? Bu Aşkın Sonu Yok Bitsin Demiştin Elini Elimden Usulca Çekip Gözünde Yaşlarla Gidivermiştin Aradığın Aşkı Söyle Buldunmu Benden Uzaklarda Mesut Oldunmu Kendine Yeni Bir Dünya Kurdunmu Sen Benim Dünyamı Yıkıpta Gittin Gözlerinde Hala Yaşlar Var Neden Saçında Zamansız Aklar Var Neden Dilinde Sitemler Ahlar Var Neden Yıllar Aşkımızı Siler Demiştin
  2. Hülya Avşar - Aradın mı?

Hülya Avşar - Aradın mı?

Aklıma gelmiyor artık Ne çabuk unutuldu yüzün Bana aşkını vermeye kalkma Ne yazık ki yalanmış sözün Başka bir aşka gücüm yok Seneler çabuk yordu beni Bütün ömrümü uğruna verdim İsteseydi arardı beni Günah mı yalan mı Yürekli olda cevap ver Seni son defa arzularken Bana bir kerecik hesap ver Aradın mı seni yar diye koynuma saklarken Aradın mı geceler boyu hasreti koklarken...
  3. Hülya Avşar Sadettin Saran'dan neden ayrıldığını açıkladı!

Hülya Avşar Sadettin Saran'dan neden ayrıldığını açıkladı!

hülya avşar sadettin saran neden ayrıldı sadettin saran hülya avşar neden ayrıldı saadettin hülya avşar sadettin saran, ayrılığı, neden ayrıldılar, açıklama, ayrılığın nedeni Hülya Avşar, katıldığı bir programda Sadettin Saran'la olan ilişkisinin neden bittiğini açıkladı ve dedi ki "Sadettin beni şutladı" İşte o açıklama Melek'ler! Kenan Erçetingöz'le 60 Dakika' programına...
  4. Hülya Avşar Sadettin Saran İçin Şarkı Yazdırmış!

Hülya Avşar Sadettin Saran İçin Şarkı Yazdırmış!

hülya avşar, sadettin sarana yazdırdığı şarkı, nedir, sözleri, kim yazmış,ile ilgili bilgiler burada melekler 2 yıl süren ilişkilerini unutmadığı belli olan Hülya Avşar,eski sevgilisi Sadettin Saran için şarkı yazdırmış melekler :) Haberimiz şöyle; Uzun bir süre önce iki yıllık ilişkilerini bitiren ikiliden Hülya Avşar her fırsatta Sadettin Saran ile olan ilişkisini gündeme getiriyordu....
  5. Hülya Avşarın Ex Aşkı Sadettin Saran Evleniyor

Hülya Avşarın Ex Aşkı Sadettin Saran Evleniyor

Sadettin Saran'ın Düğün Tarihi Sadettin Saran Kiminle Evleniyor Sevgili melekler, bir dönem Hülya Avşar ile olan birliktelikleri ile magazin basınına konu olan işadamlarından Sadettin Saran evleniyor. Sadettin Saran Kiminle Evleniyor ve düğünle ilgili ayrıntılar için konunun detayları şöyle.. Fenerbahçe Eski Futbol Şube Sorumlusu ve Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı...

Sayfayı Paylaş