Hülya Avşar hangi aktörü sevmiyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

Güzel yıldız Hülya Avşar'ın sevmediği o aktör bakın kimmiş?

Hülya Avşar yeni bir polemiğin fişeğini ateşledi. Cem Özer'i sevmediğini söyledi.

Türk Max'ta Mustafa Altıoklar'ın sunduğu "Sinemacı" programının konuğu Hülya Avşar'dı. Avşar kızının bugüne kadar oynadığı filmler eşliğinde Türk sinemasının durumu konuşuluyordu.

CEM ÖZER'İ SEVMEM! SEVMEM!
    Konu "Berlin in Berlin" filmine gelmişti. Filmde birlikte oynadığı Cem Özer'in sahneleri ekrana yansımıştı. Hülya Avşar yekten "Gerçi Cem'i sevmem ama buradaki oyunculuğu çok iyi" dedi. Altıoklar'ın açıklama bekleyen sessizliği karşısındaysa sadece "Sevmem!" demeyi tercih etti...
    O SAHNE NASIL ÇEKİLDİ?
    Ardından Avşar "Berlin in Berlin" filmindeki mastürbasyon sahnesine açıklık getirdi. Aslında filmin yönetmeni Sinan Çetin'in bir sevişme sahnesi çekmeyi planladığını söyleyen Avşar şöyle devam etti:

"Ben sevişme sahnesinde oynamamak için kıvranıyorum. Sonra düşündüm, gencecik kadın. Dul kalmış. "Mastürbasyon yapsın" dedim. Sinan hemen atladı. Ama ondan sonra da günlerce "nasıl çekilecek?" diye strese girdim. Ama en kolay çekilen sahne olduğunu söylesem inanır mısın?"

Hülya Avşar hangi aktörü sevmiyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hülya Avsar

hülya avşar acık resmi hülya avşar ayak resimleri avşarın ayakları ayakları hulya avshar [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. hülya avşar

hülya avşar popo hülya avşar poposu popo resimleri avşarın poposu kalça resimleri Ger?ek Adi: H?lya Avsar Dogum Yeri: Edremit, Balikesir Dogum Tarihi: 08.10.1963 Boy : 1.62 m Takma Adi : Avsar Kizi Onu ?nl? Yapan Ne? 1983: Bulvar Gazetesinin d?zenledigi g?zellik yarismasinda birinci olmustu. Birliktelikleri: Esi: Kaya ?ilingiroglu, (Ikinci Esi) Ailesi: Annesi: Emral Avsar...
  3. Hülya Avşar - Ne Olursun

Gel Gönlümü Yerden Yere Vurma Güzel Ne Olursun Gül Dururken Dikenleri Derme Güzel Ne Olursun Git Diyemem Kal Diyemem Sen Goncasın Gül Diyemem Çok Severim Söyleyemem Sorma Güzel Ne Olursun Sevgin Nefes Sevgin Candır Sevgin Bana Heyecandır Kalbim İnce Bir Fidandır Kırma Güzel Ne Olursun Git Diyemem Kal Diyemem Sen Goncasın Gül Diyemem Çok Severim Söyleyemem Sorma Güzel Ne Olursun
  4. Hülya Avşar - İki Sevgili

Hayat tesadüfen mi güldü bana yoksa kader mi? Birden çok şey değişti, söyle kimin aklına gelirdi? Nerden nereye daha dün, tanımazdın ne sen beni ne ben seni, Şimdiyse ne haldeyiz deli gibi iki sevgili Aç kollarını Aç gözlerini İyi bak bana Aşk tam karşında.
  5. Hülya Avşar - Hata

Kalınca sebepsiz bir başıma Hatıralar beynimde dans ediyor Günahlarım dizilip bir bir yarşıma Sanki birer birer intikam alıyor Yüreğimden zincire vurulmuşum Anılar her halkayı birbirine bağlıyor Ben duygularımın esiri olmuşum Hatalar yalan duygularla başlıyor Sen de benim hatalarımdan birisin Sen en büyük günahların bedelisin Senin için harcanan zamana yazık Sen en güzel...
  6. Hülya Avşar - Gönül

Bunca yıl herkesten kaçtın En sonunda buldum sandın Ansızın içini açtın Yapma dedim yaptın gönül Gözleri senden uzaktı Fark edilmez bir tuzaktı Sana böylesi yasaktı Yapma dedim yaptın gönül O bir yolcu sen bir hancı Gördüğün en son yalancı İçinde ki derin sancı Gitmez dedim kaldı gönül Sen istedin ben dinledim Senden ayrı olmaz dedin En sonunda bende sevdim Şimdi beni kurtar gönül...
  7. Hülya avşar'ın annesi emral avşar'ın durumu ciddi

sadettin saran doğum tarihi sadettin saran dogum yeri emral avşar doğum tarihi hülyaavşarınhayatı emral avşar kaç yaşında öldü BİR SÜREDİR AKCİĞER KANSERİ TEDAVİSİ GÖREN HÜLYA AVŞAR'IN ANNESİ EMRAL AVŞAR ANİDEN RAHATSIZLANARAK AMERİKAN HASTANESİ'NE KALDIRILDI. Astım problemi de olduğu bilinen Avşar, aniden fenalaşınca önce İstanbul Cerrahi Hastanesi Yoğun Bakımı'na kaldırılan,...
  8. Hülya Avşar'a ve 72.Koğuşa Tam Not

72 koğuş konusu Yayınlanmadan büyük ses getiren Hülya Avşar'ın yeni filmi 72.Koğuş eleştirmenlerden tam not almış... Bakalım eleştirmenler neler demiş... Hülya Avşar’ı dört yıl sonra sinemaya döndüren Orhan Kemal’in “72. Koğuş” adlı eserinden aynı adla çekilen filmin basın gösterimi dün Maçka G-mall’da yapıldı. Avşar’ın başrolünü Kerem Alışık, Songül Öden ve Yavuz Bingöl’le paylaştığı...
  9. Hülya Avşar Diyeti

hülya avşar diyeti, menüsü, neler yeniliyor, neler yenmiyor, listesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Pek çok insanın Türkiye'nin en güzel kadını olarak nitelendirdikleri Hülya Avşar yine bayağı incelmiş melekler :) Bunu nasıl başardığını merak ediyorsanız, aktif spor hayatını ve uyguladığı diyetleri söyleyebiliriz. Şu sıralar uygulayıp inceldiği diyet listesi ise aşağıda.Tabi...
  10. Hülya Avşar Vazgeçti

hülya avşar, haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Hülya Avşar kısa bir süre önce tartıştığı ve gündemde yer alan Ayşe Özyılmazel ile olan diyaloğundan dolayı ve Ayşe’nin Avşar için köşesinde yazdıklarından dolayı tazminat davası açmaya karar vermişti. Ancak Hülya Avşar, kendisi hakkında “Yemezler Hülya Hanım” başlıklı bir yazı yazan gazeteci...

Sayfayı Paylaş